Zanetti wychwala gwiazdę Boca Juniors

17 listopada 2023 | 07:00 Redaktor: Marek Sudoł Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Wiceprezydent Interu Javier Zanetti wciąż aktywnie śledzi poczynania młodych gwiazd futbolu w Argentynie. Pewien pomocnik Boca Juniors miał szczególnie przypaść mu do gustu.

Dowiadujemy się tego z rozmowy Argentyńczyka z tyć Sports. Aktualnie Dario Baccin, czyli asystent Dyrektora Sportowego Interu, przebywa w Ameryce Południowej. Nerazzurri ufają mu w kwestii wyłapywania nastoletnich talentów z tamtych lig.

Baccin był ostatnio świadkiem finału Copa Libertadores pomiędzy Boca Juniors oraz Fluminense. Brazylijczycy wygrali ten mecz 2-1, ale to argentyńscy piłkarze przyciągnęli oko wysłannika Nerazzurrich.

Obrońca Nicolas Valentini oraz pomocnik Valentin Barco to piłkarze, którzy wyróżniali się najbardziej. Zanetti natomiast przytoczył jeszcze jedno nazwisko.

- Z meczów, które sam ostatnio oglądałem, szczególnie odznaczał się Medina z Boca Juniors. W Argentynie jest wiele takiego surowego materiału. Zawsze znaleźć tam można piłkarzy, którzy mają potencjał na wielkie kariery.

- Argentyńczycy szczególnie cenieni w Europie, ponieważ potrafią szybko adoptować się w nowych warunkach. Mają prawdziwą osobowość oraz radzą sobie z trudnościami, co jest niezwykle pomocne tutaj we Włoszech.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich