Samardzic gotowy na mecz z Interem w Mediolanie

5 grudnia 2023 | 19:13 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Lazar Samardzic o nadchodzącym meczu Udinese, który zagra w Mediolanie przeciwko Interowi

Zakończenie wieczoru należało do Lazara Samardzica, który ma nadzieję, że mecz przeciwko Nerazzurrim - będzie moim meczem. W tym sezonie i poprzednim mówiło się dużo, chcę dać 100% także przeciwko Interowi. Ba, więcej - wraca do swoich słów serbski pomocnik - ponieważ są jedną z najsilniejszych drużyn we Włoszech będę musiał dać 200%.

Wczoraj również dla Serba "było wielką szkodą, że graliśmy tak dobrze z Veroną. Musimy pozostać zjednoczeni, aby wyjść z tej sytuacji".

Nie jest zaskoczeniem, że chce "zawsze pomagać drużynie moją ofensywną jakością, ale potrzebna jest również faza defensywna. Wszystko jest ważne i tutaj jesteśmy bardzo zjednoczeni - twierdzi - Teraz gram trochę więcej, przynajmniej godzinę na mecz. Wynika to z tego, że daję z siebie wszystko na każdym treningu. Serie A jest bardzo fizyczna i potrzebujemy każdej minuty, aby zobaczyć, jak funkcjonuje nasze ciało”.

Mecz z Udinese już w sobotę.

Źródło: cds

Polecane newsy

Komentarze: 2

vlodek2532

vlodek2532

5 grudnia 2023 | 20:11

Skończy się tak, że Miki i Hakan schowają go do kieszeni.

KawaOpole

KawaOpole

6 grudnia 2023 | 20:00

Niech tylko nie zapomnij zabrać, Taty ,Stryja ,Brat szwagra ojca ,szwgra że strony stryjenki ,kuzyna od taty ,wuja kuzyna od taty ,jego 3 pelnoletnich synów i ich kuzynów,bo nie będzie miał mu kto doradzić


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich