Pasquale dla Calcio 2000

6 lipca 2007 | 19:30 Redaktor: Rizzo Kategoria:Wywiady

Oto wywiad z młodym obrońcą Interu Mediolan - Giovanni Pasquale. Piłkarz Nerazzurrich udzielił odpowiedzi na kilka pytań dla włoskiego magazynu piłkarskiego Calcio 2000.

Giovanni Pasquale, jak zmieniło się Twoje życie gdy osiągasz już jakieś rezultaty we włoskiej piłce?

- W istocie nie wiele się zmieniło. Pozostałem tym samym chłopakiem co kiedyś, normalny dwudziestoletni chłopak lubiący zabawę z przyjaciółmi a nie prowadzący jakieś światowe życie. Myśląc o relaksie i innych rzeczach wracam do domu do Turynu, by zobaczyć się z przyjaciółmi, rodzicami oraz dziadkami. Nie chodzę z zadartym nosem i żyję poprostu normalnie.

Jesteś typowym lewonożnym piłkarzem. Jest jakiś piłkarz grający na Twojej pozycji ,którego gra szczególnie Cię inspiruje?


- Roberto Carlos bez wątpienia. Jest najlepszym lewym obrońcą, zawsze lubię oglądać jego grę.

Jest możliwośc porównywać was obu?


- Bez przesady! Byłbym zbyt zadufany w sobie ,jeśli chciałbym porównywać się do Roberto Carlosa. Muszę się jeszcze wiele nauczyć...

Jak się czułeś podczas swojego debiutu w SerieA?


- Spokojnie, ponieważ Hector Cuper jakby oddalił odemnie wszelką odpowiedzialność ,powiedział: "Idź na boisko i graj tak jak najlepiej umiesz. Nie próbuj zbyt wiele i nie przejmuj się niczym". To pomogło mi i mocno umotywowało

Źródło: inter.it

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich