Spalletti kontaktował się z Witselem?

19 stycznia 2018 | 10:42 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Transfery

Luciano Spalletti jak informuje Rai Sport, skontaktował się ze swoim dawnym podopiecznym, Axelem Witselem.

Zawodnik obecnie występuje w Tianjin Quanjian. W poprzednich latach wielokrotnie łączony był z transferem do któregoś klubu z Serie A, głośno było m.in. o upadku jego transferu do Juventusu w ostatnim dniu mercato.

Rok temu Chińczycy zapłacili za niego 20 milionów euro. Obecnie ma 29 lat.

Źródło: football-italia

Polecane newsy

Komentarze: 14

inter00

inter00 19 stycznia 2018 | 11:27   

NIE

Guarin

Guarin 19 stycznia 2018 | 13:09   

Kibice Interu szybciej chcieliby powrotu Kuzmanovica niż przyjścia tego bydlaka boiskowego, prawda?

Adriano19f

Adriano19f 19 stycznia 2018 | 13:22   

Witsela to bym chciał tylko na mecz z juve pozdro dla kumatych

shakurspeare

shakurspeare 19 stycznia 2018 | 14:02   

Prawda. No bo to jest serie a tutaj sobie meesi nie poradzi

ester

ester 19 stycznia 2018 | 16:28   

Dobry gracz , jeszcze spokojnie 4 lata na dobrym poziomie.

domi

domi 19 stycznia 2018 | 16:56   

Może od razu zmieńmy nazwę klubu na Benfica... Lisandro Lopez, Witsel, Gaitan, Ramires... A tak na serio to Brazylijczyka to jeszcze bym u nas widział, ale Witsel nie doda NIC do naszego składu. Jeśli ktoś mi nie wierzy, niech tylko zapamięta te moje słowa. A z resztą, nie wiadomo czy z tym Belgiem to tak na poważnie.

oster

oster 19 stycznia 2018 | 23:02   

NIE dla tego rzeźnika

Błażej Małolepszy

Błażej Małolepszy 19 stycznia 2018 | 23:04   

Po akcji z Wasylem trafił na moją czarną listę i nie chciałbym go oglądać go w naszych barwach.

superofca

superofca 19 stycznia 2018 | 23:43   

Nie ogarniam tej kuwety... Po co nam taki wiejski głupek?

Guarin

Guarin 20 stycznia 2018 | 06:41   

nie zawiedliście mnie, nic się nie zmieniacie w sumie jak ten klub

shakurspeare

shakurspeare 20 stycznia 2018 | 15:46   

Wiejaki glupek?rzeznik? Wy macie jakies pojecie o pilce wgl?

vandallo87

vandallo87 20 stycznia 2018 | 17:30   

Guarin troll:) Ja tam widziałem gościa tylko kilka razy i pamiętam, że piłkę umie kopać. Jeśli Spal uważa, że byłby przydatny, mogę oceniać dopiero jakby przyszedł i pograł. Na teraz nie mam nic przeciwko.

Błażej Małolepszy

Błażej Małolepszy 20 stycznia 2018 | 19:22   

Ja nie podważam jego umiejętności, ponieważ to dobry grajek. Zwyczajnie go nie lubię i znajduje się na mojej czarnej liście :D

superofca

superofca 20 stycznia 2018 | 23:00   

Wydaje mi się, że tego nie trzeba tłumaczyć czemu go nie lubię.