Sconcerti: Interiści nie powinni się wypowiadać

25 lutego 2019 | 17:53 Redaktor: Michał Salamucha Kategoria:Ogólna

Włoski dziennikarz Mario Sconcerti skomentował wczorajsze wydarzenia we Florencji. Oto co miał do powiedzenia.

- Nie podyktowałbym rzutu karnego dla Fiorentiny, ale mam także wątpliwości przy tym Interu. Spisek? Inter nigdy nie był dobrze chroniony, już od czasów rzutu karnego Ronaldo. To jedyny klub, który wygrał scudetto przy stoliku, kończąc rozgrywki na trzecim miejscu. Calciopoli? Juve zapłaciło srogą cenę, a Inter to wykorzystał. Wracając do meczu, także jesienią nie został podyktowany rzut karny dla Fiorentiny i nikt nie mówił o spisku. Interiści nie powinni się wypowiadać na takie tematy, ponieważ scudetto zostało im przyznane przy stoliku – powiedział Sconcerti.

Źródło: fcinter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 15

Jovetić10

Jovetić10 25 lutego 2019 | 18:00   

Do ubojni chłopie.

Avtvv

Avtvv 25 lutego 2019 | 18:10   

Przyznali nam Scudetto, i dlatego mamy teraz po wsze czasy nabierać wody w usta? Facet nie kompromituj się.

Aneta Dorotkiewicz

Aneta Dorotkiewicz 25 lutego 2019 | 18:33   

Przyznaję mu tytuł idioty roku! (edycja 2019.02.26 07:10 / Paweł Świnarski)

wróbel1908

wróbel1908 25 lutego 2019 | 18:41   

Ewidentna postawa anty interisty. Ręka zawodnika violi w polu karnym ewidentna więc karny 100% prawidłowy w przeciwieństwie do ręki D'Ambrosio której nie było już nie mówiąc o tym że Danilo był faulowany chwilę wcześniej to jest ta subtelna różnica

Lambert

Lambert 25 lutego 2019 | 18:41   

że też jeszcze dalej piecze ludzi dupa za te Calciopoli, prawie 15 lat to nie mało.

superofca

superofca 25 lutego 2019 | 18:49   

Hmmm... Pan Sconcerti się kompromituje tekstami o calciopoli.

inter00

inter00 25 lutego 2019 | 18:58   

Głupich nie sieją nie orzą, oni się sami mnożą

Michał Salamucha

Michał Salamucha 25 lutego 2019 | 19:03   

Pan Sconcerti regularnie się kompromituje we Włoszech. Rok temu przed meczem Juve-Real mówił, że Juve wygra, a Ronaldo u Bianconerich byłby rezerwowym :) Ponadto kiedyś powiedział, że Giaccherini to taki Neymar, tylko z mniejszymi umiejętnościami technicznymi. Człowiek mem :D

Darkos

Darkos 25 lutego 2019 | 19:28   

Kretyni. Wszędzie kretyni

mikhael7

mikhael7 25 lutego 2019 | 20:25   

Logika godna idioty

mariozzzz

mariozzzz 25 lutego 2019 | 21:39   

Morda w kubeł buraku...

Hagaen

Hagaen 25 lutego 2019 | 22:17   

Nagroda dla kreatyna roku przyznana...

rafal

rafal 25 lutego 2019 | 22:29   

Sconcerti pierd...cię

Maciej Pawul

Maciej Pawul 25 lutego 2019 | 22:41   

Interisci: Sconcerti nie powinien się wypowiadać xD

Morfo

Morfo 26 lutego 2019 | 07:45   

A jaki kibic Interu jest zadowolony z tego tytułu??? Dla mnie on mógłby być nie przyznany w ogóle.