Oficjalnie: Barella piłkarzem Interu

12 lipca 2019 | 21:11 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Transfery

W końcu! Każdy kibic Interu może wreszcie odetchnąć, bowiem Inter sfinalizował transfer Nicolo Barelli. Mówiło się o nim od wielu tygodni. Dziś dopełniono wszelkich formalności.

Jak już pisaliśmy, transakcja dotyczy wypożyczenia za 12 milionów euro z obowiązkiem wykupu za 25 milionów euro i 8 milionów bonusów. Kontrakt obowiązywać będzie przez pięć lat.

Przeznaczeniem Barelli była i wciąż jest piłka nożna. Jest zdecydowany i ambitny. Właśnie rozpoczyna swoją nową przygodę z Interem. Witamy #WelcomeNicolo!

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 25

Kevin

Kevin 12 lipca 2019 | 21:12   

Witamy !! I nareszcie !!:)

erixon

erixon 12 lipca 2019 | 21:23   

Kozacki transfer.

Lambert

Lambert 12 lipca 2019 | 21:25   

No chłopie, pokaż sie z najlepszej strony.

Maciej Pawul

Maciej Pawul 12 lipca 2019 | 21:27   

Orzeł wylądował:)

damianekk1985

damianekk1985 12 lipca 2019 | 21:29   

Młody perspektywistyczny ograny w lidze reprezentant Włoch wreszcie robimy takie transfery brawo będzie pociecha i na pewno nie stracimy na nim

darren

darren 12 lipca 2019 | 21:39   

Jaram się mocno tym transferem, czuje, że to będzie strzał w 10.

Błażej Małolepszy

Błażej Małolepszy 12 lipca 2019 | 21:41   

Krok po kroczku, kolejny cel został zrealizowany. To co, teraz czekamy na Lukaku? :D

Spaletti-nowy Mourin

Spaletti-nowy Mourin 12 lipca 2019 | 21:46   

Teraz lukaku i można sprzedawać. Valero, Mario, dalbert, candreva. W ich miejsca włączyć primav erę do zespołu.

Aneta Dorotkiewicz

Aneta Dorotkiewicz 12 lipca 2019 | 21:50   

Jak dla mnie okno może zostać już zamknięte :D Witamy! ♥

maciosincho

maciosincho 12 lipca 2019 | 21:55   

Mówiłem że roma to uj a nie rywal do transferu witam Niko pokaż że jesteś kozak bo dla mnie co najwyżej dobry kopnij mnie w dupe i pokaż że jednak rzadzisz

Matt1

Matt1 12 lipca 2019 | 21:56   

ciesze sie :)

domi

domi 12 lipca 2019 | 22:11   

Chcieliście większego transferu no to macie ;) Dało radę dogadać się z Cagliari, taki napór piłkarza, który chce grać w danym klubie bardzo pomaga. Duże pieniądze to i duża presja ale kiedy jak nie teraz z Conte ma potwierdzić swoją klasę. Wydaje mi się, że z Brozoviciem stworzą zgrany duet po podziale obowiązków. Dajesz Barella, witamy w klubie marzeń!

kamil6

kamil6 12 lipca 2019 | 22:49   

Powiem szczerze ze Inter w przeciwieństwie do Milanu jest budowany z głowa, ten transfer to potwierdza i do tego za tak małe pieniądze, Conte jeżeli dostanie czego chce zrobi tutaj robotę, jeżeli tylko płyną by Lukkaku to uważam ze powalczymy w tym roku z Napili i Juventusem o Scudetto, zaczynam w to wierzyc

pasek_9

pasek_9 12 lipca 2019 | 23:28   

No ja pier...e wreszcie !

Sostek

Sostek 12 lipca 2019 | 23:39   

Witam pozdro

Van Dall

Van Dall 12 lipca 2019 | 23:52   

"W końcu!"

KawaOpole

KawaOpole 12 lipca 2019 | 23:58   

Witamy, mlody niezły zawodnik, do tego Włoch, mam obawy czy udźwignie już w tym sezonie ciężkie mecze ale przyszłość należy do niego

Siwanasaki87

Siwanasaki87 13 lipca 2019 | 01:28   

Wszystko bardzo pięknie też się ogromnie cieszę.Ale nie mogą sprzedać mirandy bo akurat pasuje do zastepstwa naszego tercetu godin-de vrij-skriniar/miranda-rannochia-bastoni :)

Lombardo

Lombardo 13 lipca 2019 | 01:32   

Podoba mi sie ze w Interze zagra mlody reprezentant Wloch :)

Morfo

Morfo 13 lipca 2019 | 05:42   

Mega transfer, bardzo nie w stylu Interu hehe oby zdrowie dopisywalo, powiedzenia Nicolo !!

wróbel1908

wróbel1908 13 lipca 2019 | 06:48   

Wspaniale chociaż w pewnym momencie już wątpiłem że do nas przejdzie. Teraz trzeba wzmocnić atak.

inter00

inter00 13 lipca 2019 | 07:51   

To jeszcze Napastnik i będę zadowolony z mercato

Hagaen

Hagaen 13 lipca 2019 | 08:12   

Hmm, ciekawe czy kupimy kogoś na ŚO jeśli Miranda ma odejść...

Darkos

Darkos 13 lipca 2019 | 11:06   

Wreszcie ktoś konkretny do pomocy! Witamy!

HeyaMakumba

HeyaMakumba 13 lipca 2019 | 11:31   

Też się tym martwię Hagen.