Z problemami, ale zwycięsko. Sassuolo pokonane!

20 października 2019 | 11:22 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Relacje3 min. czytania

Niezwykle emocjonujące widowisko zgotowali dziś swoim sympatykom zawodnicy Sassuolo oraz Interu. Po końcowym gwizdku więcej powodów do zadowolenia mieli jednak goście z Mediolanu, którym udało się dowieźć wygraną 4:3. Dzisiejszy mecz umocnił nas jednak w przekonaniu, że Neroverdi zawsze są gwarancją sporych problemów dla ekipy czarno-niebieskich.

2' Znakomite otwarcie w wykonaniu Interu. Precyzyjny strzał Lautaro i goście błyskawicznie objęli prowadzenie.

13' Świetna szansa dla Lautaro Martineza, lecz Argentyńczyk przestrzelił w sytuacji sam na sam z bramkarzem. To powinien być gol.

16' Indywidualna akcja Domenico Berardiego, który strzałem po długim słupku doprowadził do wyrównania.

24' Żółta kartka dla Obianga.

26' Lautaro ponownie umieścił piłkę w siatce, lecz arbiter dopatrzył się faulu Romelu Lukaku i anulował trafienie.

33' Caputo pokonał Handanovicia, lecz sędzia liniowy nie miał wątpliwości. Wyraźny spalony zawodnika gospodarzy.

34' Żółta kartka dla Duncana.

37' Samir Handanović odważnym wyjściem z bramki przerwał groźną kontrę rywali.

38' Dobra piłka od De Vrija do Lukaku. Belg poradził sobie z kryjącym obrońcą i wpakował piłkę do siatki. Inter ponownie na prowadzeniu.

40' Magnanelli obejrzał żółtą kartkę.

42' Bardzo mocny strzał Brozovicia z rzutu wolnego, ale zabrakło celności.

42' Żółta kartka dla De Vrija.

43' Rywal przewrócił Lautaro w obrębie pola karnego i sędzia nie miał wątpliwości. Jedenastka dla Interu.

45' Romelu Lukaku z zimną krwią podwyższył prowadzenie przyjezdnych.

45+2' Koniec pierwszej połowy.

52' Boga zmienił Obianga.

53' Indywidualna akcja Lautaro, lecz Marlon zdążył powstrzymać Argentyńczyka.

55' Consigli obronił strzał Martineza.

56' Tym razem czujność golkipera rywali sprawdził Candreva.

57' Kolejna próba Lautaro i znów górą bramkarz Sassuolo.

58' Niezła wrzutka Candrevy i niecelne wykończenie Biraghiego.

60' Niecelny strzał w wykonaniu Caputo.

64' Dogodna pozycja dla Traore, Handanović łatwo łapie piłkę.

66' Djuricić zmienił Traore.

70' Barella został wycięty w polu karnym i sędzia bez wahania wskazał na jedenastkę.

71' Gol Lautaro Martineza. Inter 4 Sassuolo 1.

72' Politano zmienił Lautaro.

73' Lazaro zmienił Candrevę.

74' Gol dla Neroverdich. Djuricić zmniejszył straty gospodarzy.

75' Żółta kartka dla Berardiego.

76' Żółta kartka dla Lazaro.

77' Toljan zmienił Muldura.

82' Indywidualna akcja Bogi i kontaktowy gol dla Sassuolo.

89' Mocny strzał Berardiego, rykoszet i piłka opuściła boisko.

90' Vecino zmienił Lukaku.

90+2' Żółta kartka dla Bastoniego.