Conte: Wiem, że dużo wymagam, ale...

13 listopada 2019 | 08:09 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Korzystając z wolnego, Antonio Conte udał się do Arabii Saudyjskiej, gdzie spotkał się z lokalnymi trenerami i przedstawicielami świata piłki nożnej. Była to też okazja by zapytać trenera o Inter. Oto co powiedział szkoleniowiec Nerazzurrich:

- Muszę być dobrym przykładem i dawać z siebie nie 100 procent, ale 110 procent. Jeśli przenosisz swoje pomysły na innych każdego dnia, podnosisz poprzeczkę dla tych co z tobą pracują i dla twoich piłkarzy. Oczekiwania muszą być wysokie dla każdego, kto chce stworzyć historię i chce wygrywać. Zwycięzcy, zarówno trenerzy jak i piłkarze, piszą historię twojego klubu. Zdaję sobie sprawę, że bardzo dużo wymagam. Kiedy przychodzisz do nowego klubu, nie każdy jest gotowy do takiego tempa jakie przynosisz ze sobą, więc jest ryzyko, że ktoś nie będzie nadążał, ponieważ prędkość samochodu, którym się poruszasz jest zbyt wysoka. Jeśli jednak ambicją jest wygrywać i zrobić co ważnego, napisać historię, niezbędne jest oczekiwać wiele od siebie oraz od innych.

 

Źródło: fcinternews

Polecane newsy

Komentarze: 9

Piotrekfci

Piotrekfci

13 listopada 2019 | 09:44

Święte słowa. Przez 9 lat byl w tym temacie marazm u nas.

darren

darren

13 listopada 2019 | 16:38

Niektórym nadal przeszkadza, że ktoś przyszedł do Interu i chce wygrywać.

maestro84

maestro84

13 listopada 2019 | 17:20

Powtórzę jeszcze raz... Brawo Conte!

Rahi

Rahi

13 listopada 2019 | 19:55

Przed sezonem byłem jednym z głównych krytyków sabotażystów z jude, i to był bardzo duży błąd. Gdybyśmy mieli ze 3-4 dodatkowych graczy na poziomie, mieli byśmy majstra. Ale jeszcze jeden rok mogę poczekać. Byle oszczędzili nam frajerskich porażek typu bvb

Darkos

Darkos

13 listopada 2019 | 20:22

Widać że daje z siebie wszystko. To przechodzi na piłkarzy. Mnie już przekonał.

SeaVent

SeaVent

14 listopada 2019 | 13:55

O ludzie a ja mam tyle screenów z teoriami spiskowymi... Jakoby 2 z juve rozwalić klub od środka miało... No to piękna ''polskość'' z was wychodzi...

master

master

14 listopada 2019 | 14:52

Moim zdaniem, każdy kto zarabia powinien wykazywać się profesjonalizmem względem osób, które mu za pracę płacą... mówiąc o piłkarzach czy trenerach to sytuacja, w której komuś się coś nie podoba bo to za ciężkie albo tego za dużo, albo on by wolał tak i nie chce robić inaczej jest totalną hipokryzją i trzeba zapier.....ć tak jak płacący od Ciebie wymaga szczególnie jeżeli zarabia się w mln euro za sezon.

Jeżeli każdy będzie podtrzymywał ten sposób pracy jaki obecnie panuje a dojdą to tego zawodnicy z większą jakością (co szczególnie powinno się przełożyć na jakość na ławce!!) to o wyniki się nie będę martwił i będą raczej kwestią czasu.

Mam tylko nadzieję, że nie stanie się tak, że ktoś pomyśli że taka praca jest jednak za ciężka i lepiej zmienić Conte na "do rany przyłóż Ancelottiego" czy innego trenera, który nie będzie wymagał wkładu 100% na każdą chwilę bycia w zespole.

Rahi

Rahi

14 listopada 2019 | 16:52

Seavent nie wiem co tu ma polskość do tego, że ktoś nie ufał w czyjeś dobre intencje i przekonał się do niego z czasem. Weź od biedronia maść na ból dupy


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich