Agoume: Starałem się grać spokojnie

25 czerwca 2020 | 00:16 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Zapewne wielu fanów Interu było zaskoczonych wejściem Luciena Agoume, który zameldował się na boisku już w 62. minucie spotkania. Młody Francuz dał przyzwoitą zmianę, chociaż nie potrafił odmienić oblicza swojego zespołu. Oto co miał do powiedzenia po końcowym gwizdku arbitra.

- Stworzyliśmy sobie wiele okazji i powinniśmy wygrać ten mecz. Cały czas ciężko pracuję, aby mieć pewność, ze będę gotowy na wezwanie trenera. Staram się uczyć od wszystkich kolegów. Na mojej pozycji jest wielu świetnych graczy i próbuję ich podpatrywać. Wszyscy powtarzali mi, abym zachował spokój i grał swoje bez zbędnego pośpiechu. Właśnie to próbowałem robić po wejściu na murawę.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 4

inter00

inter00 25 czerwca 2020 | 00:27   

Widać było u niego niepewnoś, ale zanotował kilka fajnych odbiorów i nie tracił głupio piłek. Dobra zmiana ale No nie na taki mecz, zobaczymy co pokaże w przyszłości.

kretos

kretos 25 czerwca 2020 | 07:13   

Biorę go w ciemno zamiast Gagliardiniego

Oba

Oba 25 czerwca 2020 | 09:32   

Wydaje mi się, że wypadł całkiem przyzwoicie, tyle że powinien był zmienić beznadziejnego Gagliardiniego, a nie mogacego zawsze coś dać Eriksena.

Maradon.

Maradon. 25 czerwca 2020 | 11:50   

Chłopak został rzucony na głęboką wodę przy nerwowce i niepewnym wyniku! Brawo Conte! Ale chłopak dał radę, może będziemy mieli z niego pożytek.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich