Plan wykonany. Inter w 1/4 Ligi Europy!

5 sierpnia 2020 | 20:13 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Relacje2 min. czytania

Pomimo początkowych trudności Inter zasłużenie pokonał Getafe i zameldował się w najlepszej ósemce rozgrywek Ligi Europy. Nerazzurri wygrali 2:0 po golach Romelu Lukaku i Christiana Eriksena.

W kolejnej rundzie nasz zespół zmierzy się z lepszym z pary Bayer Leverkusen - Glasgow Rangers.

2' Fantastyczny refleks Handanovicia uratował Inter. Słoweniec obronił strzał głową Maksimovicia.

18' Soria odważnie wybiegł poza pole karne i ubiegł Lautaro.

18' Mata stanął przed szansą na zdobycie gola, lecz zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i ostatecznie został zablokowany.

25' Soria sparował uderzenie Lautaro.

27' Ponownie Lautaro i znów Soria obronił. Tym razem Argentyńczyk spróbował zza pola karnego.

28' D'Ambrosio uprzedził obrońcę, lecz golkiper Getafe złapał futbolówkę.

33' Inter na prowadzeniu! Bastoni zagrał długą piłkę w kierunku Lukaku, który znakomicie wywalczył sobie pozycję w polu karnym i strzałem na długi słupek nie dał szans bramkarzowi.

45+1' Koniec pierwszej połowy.

48' Niecelny strzał Barelli z dystansu.

49' Gorąco pod bramkę Getafe. Soria obronił "nożyce" w wykonaniu D'Ambrosio, a dobitka Godina została zablokowana.

56' Angel zmienił Maksimovicia.

67' Handanović przerzucił nad poprzeczką piłkę po strzale głową w wykonaniu Maty.

69' Molina i Jason zastąpili Mate i Nyoma.

70' Sanchez zmienił Lautaro.

74' Po analizie wideo sędzia podyktował rzut karny dla Getafe. Godin zagrał piłkę ręką.

76' Molina fatalnie spudłował. Inter nadal na prowadzeniu!

79' Nerazzurri powinni podwyższyć prowadzenie. Barella wyłożył piłkę do Lukaku, lecz Belg skiksował w prostej sytuacji.

82' Eriksen zastąpił Brozovicia.

83' Wejście smoka w wykonaniu Duńczyka! Nieporadne zachowanie defensywy Getafe, fatalny błąd Djene i piłka wylądowała pod nogami Eriksena, który z zimną krwią umieścił futbolówkę w siatce.

84' Biraghi zmienił D'Ambrosio.

88' Portillo i Hugo pojawili się w miejsce Olivery oraz Arambarriego.

89' Sanchez miał okazję na gola, lecz jego próba lobowania bramkarza okazała się nieudana.

90' Suarez został ukarany żółtą kartką.

90+6' Niecelny strzał głową Angela.

90+6' Koniec meczu.

***

INTER (3-5-2): 1 Handanovic; 2 Godin, 6 de Vrij, 95 Bastoni; 33 D'Ambrosio, 23 Barella, 77 Brozovic, 5 Gagliardini, 15 Young; 9 Lukaku, 10 Lautaro.
Rezerwowi: 27 Padelli, 7 Sanchez, 11 Moses, 12 Sensi, 13 Ranocchia, 20 Valero, 24 Eriksen, 30 Esposito, 32 Agoumé, 34 Biraghi, 37 Skriniar, 87 Candreva.
Trener: Antonio Conte.

GETAFE (4-5-1): 13 Soria; 17 Olivera, 16 Exteita, 2 Djené, 22 Suarez; 12 Nyom, 24 Timor, 18 Arambarri, 20 Maksimovic, 15 Cucurella; 7 Mata.
Rezerwowi: 1 Chichizola, 30 Jean Paul, 4 Cabaco, 6 Chema, 8 Portillo, 9 Angel, 11 Diedhou, 19 Molina, 21 Fajr, 23 Jason, 26 Hugo Duro.

5 sierpnia 2020 | 20:27

Ehhhh znon Galareta w wyjsciowym, zakochany w nim czy jak?

5 sierpnia 2020 | 21:22

Po 20 minutach graja chyba na zwolnienie conte , nasza pomoc dno totalne nie potrafia wymienic kilku podan, panie conte zabieraj pan galiardiniego i wonn z mediolanu

darek_91

darek_91

5 sierpnia 2020 | 21:27

GG w pierwszym skladzie paranoja xD Gdzie jest Eriksen na litość boską...jak ten chlopak ma dojsc do formy i cos zaprezentowac jak celowo ten klaun Conte go gnoi. Mam nadzieje ze tego pajaca wyrzuca z klubu.

Bolo1908

Bolo1908

5 sierpnia 2020 | 21:36

Dzięki Ci Panie za Lukaku!bo jak na razie to dno...środek nie istnieje Brozović i Gagliardini do zmiany

Bolo1908

Bolo1908

5 sierpnia 2020 | 21:48

Pomimo prowadzenia do przerwy gra pozostawia wiele do życzenia...oby ten wynik dowieźli do końca

Larry

Larry

5 sierpnia 2020 | 21:52

Bardzo dojrzale gramy, podoba mi się. Po pierwszych dwudziestu minutach Inter poukładał grę i trzyma Getafe na dystans. Wygląda na to, że te ostatnie cztery mecze w lidze nie poszły na marne i chłopaki w końcu nauczyli się właściwie zarządzać swoją grą od 1. do 90. minuty. Forza!

5 sierpnia 2020 | 22:40

Brawo Eriksen

Ronaldo

Ronaldo

5 sierpnia 2020 | 22:56

Gagliardini gryzie piach. Najsłabsze ogniwo. OUT!

banikowy

banikowy

5 sierpnia 2020 | 23:03

Czas płynie a Eriksen nadal bez wyjściowego składu.... Wygląda to na sytuację w której Conte go puszcza na końcówki bo musi....
Nie wiem dlaczego gra Gaga i Lautaro w wyjściowym....
Dziwne te decyzję naszego trenera.

5 sierpnia 2020 | 23:07

Uff, już myślałem, że tylko ja mam coś pozytywnego do napisania, ale na szczęście uprzedził mnie @Larry.
Panowie, pamiętajcie, że to jest turniej, a nie kolejne ligówka. Co więcej, turniej bez rewanżów. Zagraliśmy dzisiaj ekonomicznie i o to chodziło. Potwierdzam, bdb zarządzanie wynikiem.

5 sierpnia 2020 | 23:27

Powinnismy się zameldować w 1/4 ale ligi mistrzów,nic trzeba się cieszyć z tego co się ma.Sklad dziwny trochę.Szkoda ze małolata Esposito nie wpuścił. (edycja 2020.08.05 23:28 / Poseidon)

paweloo7

paweloo7

5 sierpnia 2020 | 23:29

Conte OUT za zarządzanie zespołem podczas meczu, eriksen co mecz to ława. Rozumiem że on nie gra niewiadomo jak dobrze, ale napewno lepiej niż ta pokraka nie trafiająca z 3 metrów do pustej bramki, czy inne valera. Na początku broniłem Antka, ale na zakończenie sezonu nie dziwie się dlaczego Chelsea się z nim tak męczyła. I jeszcze ta afera z zarządem....

6 sierpnia 2020 | 10:46

Gra eriksen remisujemy. Powód eriksen nie ma zkim grać, oni kopać piłki nie pasują a jest taki jeden pan co mu specjalnie piłki nie podaje. Nie ma eriksena wygrywamy w jakimś tam stylu. Też źle. Po pierwsze eriksen gra na innej pozycji niż galga. Po drugie ktoś zawsze musi byc najgorszy na boisku. Np. w Realu kibice przynajmniej większość nie może znieść daniego. Spokojnie poczekajcie do następnego sezonu. Jeżeli eriksen nie jest w planach Conte to albo go sprzedadzą albo zmienią Conte na innego trenera. Nie kupili go po to by siedział na ławce.

6 sierpnia 2020 | 10:48

Byłem w pracy i dzisiaj tylko widziałem skrót w którym to 2/3 akcji Getafe czyli zakładam że mecz słaby w naszym wykonaniu. Cieszy wygrana i gol Eriksena ale jeśli graliśmy biednie to na Leverkusen się nasza przygoda skończy.

darek_91

darek_91

6 sierpnia 2020 | 10:56

Dokladnie. Leverkusen nas zleje z taką grą. Conte jest już przeszłością mam nadzieję, że wyleja gościa na zbity pysk. (edycja 2020.08.06 10:58 / darek_91)

Bolo1908

Bolo1908

6 sierpnia 2020 | 11:23

Zero pozytywów po wczorajszym meczu...ten baran zostawił na ławce Skriniara,Eriksena i Sancheza kreatywnych gości nadających się do gry kombinacyjnej a wpuścił dwa drewna w postaci Brozovicia i Gagliardiniego jaki był tego efekt było widać nie byli wstanie wymienić 3 podań pomoc nie istniała.Gdyby Getafe wykorzystało rzut karny to jestem pewien że Inter ten mecz by przegrał.Gra katastrofa.CONTE OUT.

kretos

kretos

6 sierpnia 2020 | 11:30

przykro sie was czyta

6 sierpnia 2020 | 12:30

Brawo panowie! Teraz pora na Bayer który powinien być dla nas tylko kolejnym przystankiem po drodze do finału, Forza!

6 sierpnia 2020 | 16:58

Gra dojrzała w obronie, ale niestety słabo środek. Gagliardini i Brozović, to aktualnie słabizna. Wszystkie ataki przechodziły. Nie wiem po co ich Conte wystawia. Lepiej jakby Skrniara dał na defensywnego pomocnika, a z przodu Eriksen. Wyglądałoby, to 100 razy lepiej. Byle do finału. Forza Inter.