Sconcerti: Ściągnięcie Eriksena było błędem

22 września 2020 | 23:50 Redaktor: Michał Salamucha Kategoria:Ogólna

Włoski dziennikarz sportowy Mario Sconcerti udzielił krótkiej wypowiedzi dla TMW Radio na temat działań Interu podczas mercato. Oto jego słowa.

- Zobaczymy, czy przejdzie Kante i gdzie skończy Brozović. To dziwne, był najlepszym pomocnikiem, a teraz nie mają komu go sprzedać. Mają wielu piłkarzy w środku pola, większość o podobnej charakterystyce. Sensi może grać także, jako rozgrywający, ale zobaczymy, co przyniesie mercato. Eriksen? To wielki piłkarz, ale ma problemy, kiedy przeciwnik jest blisko niego. We Włoszech gra się w inną piłkę. W taktyce Conte może grać jedynie za napastnikami, a miejsca tam nie ma. Uważam, że jego transfer był wielkim błędem i niedługo odejdzie – powiedział Sconcerti.   

Źródło: Fcinter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 4

kamadd@onet.pl

kamadd@onet.pl 23 września 2020 | 00:07   

Chory jesteś

inter00

inter00 23 września 2020 | 08:25   

Ma trochę racji, tylko problemem nie jest piłka we Włoszech a Conte. Jeżeli odpieprzy się od niego i będzie traktował go równo jak wszystkich to zostanie i będziemy mieli z niego masę pociechy.

banikowy

banikowy 23 września 2020 | 10:18   

@up, myślę że Conte się nie zmieni dlatego liczę że klub się z nim pożegna w przyszłym roku.
Dla mnie to ograniczony trener który 10lat temu był topem a dziś jest jak Mourinho. Każdy go zna, chce wyników a on nie jest w stanie ich zapewnić bo gnije w starych przekonaniach i nie zauważył że piłka znacząco się zmieniła przez kilka ostatnich lat.

MAV

MAV 23 września 2020 | 14:44   

Pomyłką jest taktyka Conte a nie Eriksen.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich