Caicedo już w przyszłym tygodniu w Mediolanie?

9 stycznia 2021 | 10:20 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Transfery1 min. czytania

Media we Włoszech są przekonane, że Inter jest w stanie szybko zakończyć rozmowy w sprawie Felipe Caicedo. Do finalizacji może dojść w ciągu zaledwie kilku dni.

Lazio jest gotowe wysłuchać ofert za ekwadorskiego napastnika. Felipe Caicedo chciałby spędzać na murawie więcej czasu, niż otrzymuje od Simone Inzaghiego. W obecnym sezonie zagrał w osiemnastu meczach i zapisał na swoim koncie sześć trafień.

Właściciele Interu są gotowi zaoferować 7 milionów euro w zamian za jego kartę, o czym niedawno już informowaliśmy. Claudio Lotito jest podobno gotów zaakceptować taką sumę. Do dalszych ruchów ma dojść już w poniedziałek, część dziennikarzy sugeruje, że od tego momentu sprawy nabiorą tempa.

Raport opublikowany przez LaLazioSiamoNoi zastrzega jednak, że Nerazzurri wciąż mogą zechcieć wstrzymać całą operację do momentu sprzedaży któregoś ze swoich piłkarzy. Gdyby sprawy potoczyły się niepomyślnie, alternatywą dla Interu pozostają znane już z innych doniesień nazwiska, czyli Eder z Jiangsu Suning, Kevin Lasagna z Udinese i Graziano Pelle, który pozostaje bez klubu.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 6

inter00

inter00

9 stycznia 2021 | 10:28

Oj nie jestem pewny czy dostanie więcej minut

oster

oster

9 stycznia 2021 | 10:34

Nie no bez przesady, mamy grać o mistrzostwo czy o utrzymanie...? To już wolę Arkadio Mylika...

MrGoal

MrGoal

9 stycznia 2021 | 11:45

Kompletny bezsens, typowa pułapka styczniowego okienka w którą Inter prawie co sezon wpada. Ściągnąć podstarzały szrot bo jest tani a przecież nie musi być dobry, bo przychodzi tylko jako uzupełnienie składu. Ale potem nie ma co z nimi zrobić, ani się człowiek obejrzy mają po 33-35 lat, nikt ich już nie chce a zarabiają konkretnie. I słyszymy, że najpierw trzeba sprzedawać żeby kupować. Zaraz to samo będzie z Vidalem i Kolarovem.

MrGoal

MrGoal

9 stycznia 2021 | 11:50

Albo ma się możliwości ściągnąć kogoś konkretnego to należy to zrobić (oczywiście można się pomylić jak przy Eriksenie, zdaża się) albo dać szansę mlodym wychowankom lub szukać nieznanych, tanich parełek.
Czekam kiedy Conte wymyśli żeby ściągnąć jednak Maicona, co będzie grał w serie D, wspomoże zespół doświadczeniem. I Luca Toni by się nadał jako zmiennik dla Lukaku, na pewno coś tam jeszcze potrafi. Paranoja (edycja 2021.01.09 11:50 / MrGoal)

Chrisu

Chrisu

9 stycznia 2021 | 12:04

za drogi, za stary...aczkolwiek on z tego co kojarze to byczek (edycja 2021.01.09 12:05 / Chrisu)

ER_Grande_Nerazzurri

ER_Grande_Nerazzurri

9 stycznia 2021 | 12:40

Dobry vice Lukaku, ale jeśli trzeba płacić więcej niż 3 mln to plotka.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich