Zwycięstwo! Darmian bohaterem Interu

25 kwietnia 2021 | 14:00 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Relacje2 min. czytania

Nareszcie! Po dwóch meczach bez zwycięstwa Inter odniósł ligową wygraną, która jeszcze bardziej przybliżyła go do mistrzowskiego tytułu. Po słabym meczu Nerazzurri pokonali Hellas Werona 1:0. Gola na wagę trzech punktów zdobył wprowadzony z ławki rezerwowych Matteo Darmian.

3' Niecelny strzał Lautaro.

6' Nieudana próba strzału w wykonaniu Lazovicia.

17' Silvestri popisał się skuteczną paradą przy uderzeniu Hakimiego.

21' Bardzo nieudany strzał głową Perisicia.

24' Handanović obronił strzał Bessy, a dobitka Dimarco okazała się niecelna. Wielkie szczęście gospodarzy.

28' Ceccherini obejrzał żółtą kartkę.

29' Niecelny strzał z rzutu wolnego w wykonaniu Eriksena.

34' Lasagna oddał nieskuteczny strzał głową.

42' Żółta kartka dla Magnaniego.

45' Koniec pierwszej połowy.

46' Gunter i Dawidowicz zastąpili na murawie Magnaniego i Ceccheriniego.

48' Groźny strzał głową w wykonaniu Faraoniego.

60' Faraoni doszedł do dobrej sytuacji strzeleckiej w polu karnym, ale oddał niecelny strzał.

64' Indywidualna akcja i strzał Lautaro, Silvestri odbił piłkę nogami.

65' Salcedo zastąpił Tameza.

66' Sensi i Darmian zmienili Eriksena i Perisicia.

67' Fatalna próba strzału z dystansu w wykonaniu Sensiego.

68' Barak obejrzał żółtą kartkę.

69' Słupek po rzucie wolnym wykonywanym przez Hakimiego. To mógł być piękny gol.

72' Sanchez zastąpił Lautaro.

72' Udogie zmienił Dimarco.

75' Barak doszedł do sytuacji strzeleckiej w zamieszaniu podbramkowym, ale przeniósł piłkę wysoko nad poprzeczką.

76' Nareszcie! Kontra wy wykonaniu Interu. Hakimi dograł do Darmiana, a ten ze spokojem umieścił piłkę w siatce Hellasu.

77' Colley zastąpił Bessę.

79' Gagliaridini i D'Ambrosio zmienili Brozovicia i Hakimiego.

83' Niezrozumiałe zachowanie Handanovicia, który zwlekał ze złapaniem prostej piłki. Ostatecznie Słoweniec dał się ubiec Faraoniemu, który wepchnął futbolówkę do siatki, lecz arbiter dopatrzył się przewinienia gracza gości. Kontrowersyjna decyzja.

89' Niecelna główka Ilicia.

90+3' Koniec meczu.

***

Inter - Hellas 1:0 (0:0)

Gol: Darmian 76.

INTER (3-5-2): 1 Handanovic; 37 Skriniar, 6 de Vrij, 95 Bastoni; 2 Hakimi (33 D'Ambrosio 79'), 23 Barella, 77 Brozovic (5 Gagliardini 79'), 24 Eriksen (12 Sensi 65'), 14 Perisic (36 Darmian 65'); 9 Lukaku, 10 Lautaro (7 Sanchez 71').
Rezerwowi: 27 Padelli, 97 Radu, 8 Vecino, 13 Ranocchia, 15 Young, 99 Pinamonti.
Trener: Antonio Conte.

HELLAS (3-4-2-1): 1 Silvestri; 17 Ceccherini (27 Dawidowicz 46'), 23 Magnani (21 Gunter 46'), 3 Dimarco (13 Udogie 72'); 5 Faraoni, 61 Tameze (9 Salcedo 65'), 14 Ilic, 8 Lazovic; 7 Barak, 40 Bessa (90 Colley 77'); 92 Lasagna.
Rezerwowi: 22 Berardi, 25 Pandur, 11 Favilli, 15 Çetin, 19 Rüegg, 20 Zaccagni, 29 Kalinić.

25 kwietnia 2021 | 16:51

Mecz beznadziejny, to co Handa odpierdala to sie w pale nie miesci do konca sezonu juz nie powinien dupy z lawki podniesc

Spaletti-nowy Mourin

25 kwietnia 2021 | 16:55

Handa marzyciel

25 kwietnia 2021 | 16:58

Mecz wygrany, ale Handa do wymiany na już w wakacje, trzeba mu ściągnąć kogoś do rywalizacji bo zbyt pewnie chyba się czuje w bramce... Nie mam pojęcia gdzie tam był faul obiektywnie patrząc.

Bonhart25

Bonhart25

25 kwietnia 2021 | 17:00

Rozumiem, że nie ważne jak, byleby tylko zdobyć Scudetto no ale do ku**y nędzy, żeby męczyć się z takimi ogórami? Od przerwy reprezentacyjnej to droga przez mękę oglądać mecze Interu

25 kwietnia 2021 | 17:05

Napastnicy śpiący dalej
Początek obiecujący im dalej w las tym gorzej

SINDBADSZYDERCA

25 kwietnia 2021 | 17:06

Oczy bolały, serce krwawiło ale gęba się cieszy.

Oglądałem wcześniej Benvento z Udinese i tam to się działo. Tu niestety mocno przeciętnie. Napastnicy czwarty mecz bez gola. Barella i Brozo poniżej możliwości. Jak zwykle swoją robotę robi trójka obrońców. No Darmian z Hakimi zaczynają wyglądać jakby grali ze sobą od lat.

Ważne trzy pkt coraz bliżej zasłużonego mistrzostwa. Bo o tym trzeba pamiętać mimo ostatnio słabszej serii.

To co robi w tym sezonie Handa mrozi żyły. Miał parę męczy dobrych ale jakby się nazywał Gagliardini to by go na taczce wywieźli z Meazza. Niestety na nowy sezon nr 2 i trzeba dać komuś szanse. Nawet Radu czy Stankovic. W tym go pewnie Conte nie zmieni i trzeba liczyć dalej na żelazną obronę jak do tej pory.

Orzeł25

Orzeł25

25 kwietnia 2021 | 17:09

Radu od następnego meczu, Conte proszę wysłuchaj mnie Radu od następnego meczu

25 kwietnia 2021 | 17:14

Ważne 3 pkt ale nie smak pozostał bo bramka dla Verony powinna być uznana.

oster

oster

25 kwietnia 2021 | 17:22

Znowu jak wszedł Gagliardini około 80 minuty to nasza gra całkowicie siadła i tylko desperacka obrona... Ten Conte nie wyciąga wniosków...

25 kwietnia 2021 | 17:26

tak oster bo do 80 minuty to normalnie tiki taka była...

Huragan1410

Huragan1410

25 kwietnia 2021 | 17:28

Ale ten Conte właśnie idzie po scudetto a ty oster co najwyżej po piwo i spowrotem. Darmian powinien mieć u nas pomnik. Zdobył szacunek bez dwóch zdań. Samir na ławkę od nowego sezonu, tragedia co on wyprawia. Męczyliśmy się cały mecz ale znowu potrafimy zdobyć 3 punkty i za to brawo.

25 kwietnia 2021 | 17:45

@Huragan 1410 Zdecydowanie Darmian to nasz pewny punkt. Zasluguje na szacunek bez dwoch zdań. Co do meczu to cóż, sztuką jest być w dołku i wygrywać. Zwyciezców się nie sądzi. Forza

Bonhart25

Bonhart25

25 kwietnia 2021 | 17:51

Pepesz1908 - szkoda tylko że ten dołek już trochę trwa. Miejmy nadzieję że przez tydzień się ogarna

25 kwietnia 2021 | 18:21

Przede wszystkim duże podziękowania dla P.Sedziego że nie uznał Veronie prawidłowo zdobytej bramki brawo brawo Handanovic sam chyba nie wie co się stało haha Widać że jest rozkojarzony w ostatnich kolejkach musi sobie już do końca sezonu odpocząć ❗

Andrea 71

Andrea 71

25 kwietnia 2021 | 19:04

Niestety taka gra jest wpisana w dna Interu,kibicuje temu kubowi ponad 30 lat i wycierpiałem wiele.
Zdarzały się fantastyczne mecze ale były to raczej wypadki przy pracy,dlatego też ta gra mnie nie dziwi.
Jedyne co się zmienia to moja cierpliwość ,coraz częściej po 10 minutach meczu przełączam na inny kanał
ile razy można oglądać to samo g....o.Nawet wygrane scudetto nie sprawi mi radości ,bo to nie my go wygraliśmy tylko juve przegrało .

25 kwietnia 2021 | 19:18

Andrea 71 mi się zdarza zasypiać przy grze naszych..

IMSuchy

IMSuchy

25 kwietnia 2021 | 21:01

Co wy się 5-0 spodziewaliście z defensywną dobrą Veroną.Mówiłem że wymęczą 1-0 .Darmian bohater sezonu i chyba transfer sezonua się dziwiłem na co on tu.Nie jedźcie na Hande bo tam odgwizdali spalonego i się gwizdkiem zasugerował.

Huragan1410

Huragan1410

25 kwietnia 2021 | 21:34

Bonhart z czego mają się ogarnąć? Z wygrywania? Raczej Ty się ogarnij. Mistrzostwo masz pod nosem, nikt nie może od dawna nas pokonać, 2 porażki w całym sezonie zero prpblemów z kondycją. Zamiast się cieszyć to drugiej dziury w dupie szukasz. Ciesz się z miejsca w którym jesteśmy zamiast się mazać. Pozdro.

Kacperi

Kacperi

25 kwietnia 2021 | 22:49

Andrea 71 co ty gadasz xdd ta to nie my mamy wygraliśmy scudetto tylko Juventus przegrał no to nieźle, czyli tylko inter i juve występuje w serie A Idąc tokiem twojego rozumowania i taki z ciebie wierny kibic od 30 lat to byś nie mówił takich rzeczy przygłupie

26 kwietnia 2021 | 05:34

@IMSuchy wszystko fajnie ale gra się póki akcja trwa a nie rozkojarza gwizdkiem, bo przy kibicach to by mógł usłyszeć każdy gwizdek nawet z trybun... nie zmienia to faktu, że interwencji nikt nie rozumiał, więc nie może go to rozgrzeszać. W tym sezonie Handa niestety nie jest na swoim zwykłym poziomie, nikt nie podważa tu jego zasług, ale stwierdzamy fakt, że potrzeba nam następcy.

Bonhart25

Bonhart25

26 kwietnia 2021 | 07:15

Mistrzostwo już praktycznie jest i mała szansa żeby to jeszcze zmarnować ale trzeba zacząć myśleć o przyszłości stąd moja troska o styl. Nie da się ciągle wygrywać grając tak jak wczoraj bo nie każda druzyna to Hellas. Jedzie sobie Huragan 1410 autostradą i w trakcie jazdy skończyło mu się paliwo no ale nie widzi problemu bo auto toczy się jeszcze siłą rozpędu (jedzie to jedzie)

Huragan1410

Huragan1410

26 kwietnia 2021 | 07:18

Bonhart mądrzy ludzie już myślą o przyszłości nie panikuj. Co do paliwa zawsze mam pełny karnister, zboczenie zawodowe takze tutaj też nie masz się co martwić ale dziękuje za troskę.

Copacabana1

Copacabana1

26 kwietnia 2021 | 07:43

Tak czytam wasze wypociny i 75%to kurw....ciągle narzekania!Ludzie ,prawdziwi Interisci apeluje ,proszę przestańcie narzekać, proszę cieszmy się, proszę was o to nie kłóćmy się!!!❤❤Nasz klub wraca na szczyt ,doceńcie to i cieszmy się, tańczmy i śpiewajmy ❤!FORZA RAGAZZI!!FORZA INTER ❤!

damianekk1985

27 kwietnia 2021 | 09:51

Copacabana tez sie zastanawiam kiedy Ci pseudokibice interu odejda ze strony sle na pewno żałosne zycie prowadza ciekawe co na to ich kobiety . Co do meczu przeciwnik obecnie sredniej półki serie A wiec ciesza 3 pkp poza interwencja Handy . Widac nasi trzymaja rezerwy mocy chodz barella powiniennodpoczac z drugiej strony nie ma kto grac bo jesli wpusci Gage to beda sypac sie h.. i k... po co go wpuszcza no smiech na sali . Balem sie ze Darmian nie strzelal z pierwszej ale udało sie . Ci sami narzekacze krzyczeli po co Darmian z Interze haha znawcy