CAMPIONI 2021

 

Satriano wzbudza spore zainteresowanie

26 lipca 2021 | 23:47 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Zdecydowanie największym wygranym dotychczasowego okresu przygotowawczego należy uznać Martina Satriano. Młody napastnik udanie przedstawił się szerszej publiczności, regularnie zdobywa bramki w sparingach i coraz śmielej zaczyna dobijać się do pierwszego zespołu.

Nic więc dziwnego, że usługami Urugwajczyka zaczynają interesować się przedstawiciele innych klubów. Chęć wypożyczenia 20-latka wyraziło już kilka zespołów z Serie B, a Cagliari chętnie włączyłoby jego kartę w transfer Nahitana Nandeza. Najnowsze zapytania pochodzą jednak ze strony francuskich Monaco i Nicei.

Co na to Inter? W grę wchodzi podobno jedynie roczne wypożyczenie bez możliwości transferu definitywnego. Pojawiają się jednak głosy, że Satriano będzie w stanie wywalczyć sobie pozycję czwartego napastnika w zespole Simone Inzaghiego.

Źródło: FCInterNews.it

Polecane newsy

Komentarze: 7

Maul

Maul 27 lipca 2021 | 00:16   

Jeśli Inzaghi widzi go w pierwszym zespole i zamierza dawać mu minuty, to wypożyczenie jest zbyteczne

oster

oster 27 lipca 2021 | 06:53   

Roczne wyposażenie a potem u nas pierwszy skład kosztem argentyńskiej wersji Milika czyli Lautaro który ma duże problemy ze skutecznością

inter00

inter00 27 lipca 2021 | 07:51   

Ja myśle że jeżeli Inzaghi widzi w nim zawodnika któremu warto dawać szanse to żadne wypożyczenie tylko zostaje z nami. Ale i tak warto ściągnąć jeszcze jednego zawodnika bo jednak początek sezonu będzie intensywny ze względu na mecze ligowe i w LM

gismo

gismo 27 lipca 2021 | 09:41   

Jak sobie pomyślę ze esposito walnął gola borusi w lm a teraz prawie nic nie gra... Ja bym wypożyczył młodego i obserwował jak mu idzie. Najlepiej gdzieś do innego klubu we Włoszech.

Błażej Małolepszy

Błażej Małolepszy 27 lipca 2021 | 09:53   

Nie przypominam sobie gola Esposito w LM :D

DonPietro

DonPietro 27 lipca 2021 | 15:54   

Jak ma już 20 lat i daje radę na treningach/sparingach to powinien zostać w pierwszym zespole. Na granie przeciw Genoi czy Venezii spokojnie wystarczy. Trzeba by już skończyć z tym rozsyłaniem każdego w nieskończoność. Po to szkolimy młodych żeby grali u nas lub byli sprzedawani z zyskiem. Potem jest Pinamonti co ma 22 lata, w młodzieżowych reprezentacjach wymiatała ale teraz to w sumie nie wiadomo.

Esposito ledwo stał się pełnoletni więc jego sytuacja jest trochę inna.

domi

domi 27 lipca 2021 | 18:29   

Z Inzaghim potrafię sobie wyobrazić sytuacje że Satriano zostanie i nawet dostanie trochę szans do gry.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich