Barcelona kusi Brozovicia

3 lutego 2022 | 14:39 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

W teorii wszystko jest już gotowe i Marcelo Brozovic powinien wkrótce oficjalnie złożyć podpis pod nowym kontraktem z Interem. W praktyce zakończenie negocjacji z piłkarzem znacząco się jednak wydłuża, co może niepokoić kibiców Nerazzurrich.

Uspokajająco nie działają również plotki na temat klubowej przyszłości reprezentanta Chorwacji. Według najnowszych doniesień gracz kuszony jest przez działaczy Barcelony, którzy starają się nakłonić go do zmiany pierwotnej decyzji. Brozovic miał podobno poprosić o kilka dni do namysłu. Pomimo powstałego zamieszania w Mediolanie są przekonani, że ostatecznie wszystko zakończy się szczęśliwie i pomocnik będzie kontynuował karierę na Stadio Giuseppe Meazza.

Źródło: Calciomercato

Polecane newsy

Komentarze: 4

oster

oster 3 lutego 2022 | 15:47   

Niech sobie wezmą Kessiego z gorszej części Mediolanu

inter00

inter00 3 lutego 2022 | 15:56   

Brozo nie pindol

mroczny elf

mroczny elf 3 lutego 2022 | 17:49   

Jaki on słaby niech idzie

domi

domi 3 lutego 2022 | 19:06   

To było wiadome, że im dłużej nie podpisuje, tym mogą różne myśli wpadać do jego głowy, a propozycje do jego agenta. Trzeba to jak najszybciej załatwić, chociaż teraz to już nie wiem czy można. A znając jeszcze charakter Brozo i jego upartość zawsze na przekór to zaczynam się obawiać, już nawet sobie nie mogę przypomnieć czy kiedyś jakoś bardzo wyrażał miłość do Interu. Jedno jest pewne, potrzebujemy go i oby, tak jak było mówione pierwotnie, po derbach chwyci za długopis.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich