CAMPIONI 2021

 

Poznaliśmy drugi komplet na przyszły sezon?

13 maja 2022 | 16:06 Redaktor: Hubert Rybkowski Kategoria:Ogólna

Pojawia się coraz więcej informacji na temat koszulek Interu na przyszły sezon. Tym razem chodzi o drugi komplet strojów.

Całość utrzymana jest w jasnych barwach, na białym tle widzimy subtelny zarys mapy świata w kolorze niebieskim. Także logo klubu zostało utrzymane w tej tonacji.

Dajcie znać w komentarzach jak oceniacie ten projekt.

Źródło: football-italia.net

nike 

Polecane newsy

Komentarze: 14

domi

domi 13 maja 2022 | 16:19   

Słowa bym nie powiedział, choć mało Interowe, ale do jasnej cholery herb powinien być w naszych barwach, a nie znowu wydziwianie.

DonPietro

DonPietro 13 maja 2022 | 16:58   

Bardziej przypomina koszulkę na lato z sieciówki niż koszula piłkarska. Nonale o gustach się nie dyskutuje. Oby były takie żeby się sprzedawały jak najlepiej, co by i klub dobrze na tym wyszedł.

hawk247

hawk247 13 maja 2022 | 18:00   

Trochę dziwne, ale nie odrażające. Mapa świata na plus. W całym komplecie ze spodenkami i getrami etc. powinno wyglądać lepiej.

Dziarski

Dziarski 13 maja 2022 | 18:54   

czy mi się wydaje czy nie zdecydowali jeszcze ile będzie gwiazdek nad herbem? :P

maestro84

maestro84 13 maja 2022 | 19:00   

Lepsze to, niż jakieś tęczowe paski.

inter00

inter00 13 maja 2022 | 19:14   

Widywałem gorsze ale mojego serca nie podbiją

Maciej Pawul

Maciej Pawul 13 maja 2022 | 20:12   

Kupiłbym, w lecie grywam w trzecim komplecie z przed kilku lat (ten z profilowego), w słońcu źle się biega w podstawowych, zwykle ciemnych, za mocno grzeje. Ten byłby ideolo, a tegoroczny z wężem jakoś mnie nie porwał, tym bardziej krata z przed dwóch sezonów.

1908CzarnoNiebieski

1908CzarnoNiebieski 13 maja 2022 | 20:45   

Internazionale, mnie się podoba bardzo, będzie do kolekcji.

Kevin

Kevin 13 maja 2022 | 20:52   

Ja jebie kogos poniosło

1908CzarnoNiebieski

1908CzarnoNiebieski 13 maja 2022 | 21:47   

To chyba ma być wyjazdówka, czyli tylko nie wiadomo jak będzie wyglądał trzeci komplet.

Bonhart25

Bonhart25 13 maja 2022 | 22:51   

Skojarzyła mi się scena z Pulp Fiction jak Travolta i S. L. Jackson musieli przebrać zakrwawione garniaki na koszulki do "siatkówki"

Błażej Małolepszy

Błażej Małolepszy 13 maja 2022 | 23:06   

1908CzarnoNiebieski faktycznie chodziło o drugi komplet. Nasz błąd. Dzięki za czujność.

Maul

Maul 14 maja 2022 | 13:50   

Mi koszulka bardzo się podoba, ale gdyby nie było herbu Interu, to pomyślałbym, że to komplet Lazio

Ronaldo

Ronaldo 14 maja 2022 | 18:39   

Najbardziej podobała mi się z pasem ukośnym. Szkoda, że już tego nie ma.