Pewna wiktoria Interu

13 września 2022 | 18:00 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Relacje2 min. czytania

Inter odniósł pierwszą wygraną w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Podopieczni Simone Inzaghiego bez większych kłopotów pokonali Viktorię Pilzno 2:0. Na liście strzelców zapisali się Edin Dzeko oraz Denzel Dumfries.

12' Sykora ukarany żółtą kartką. Gracze Interu domagali się nawet czerwonego kartonika, gdyż Dumfries miał okazję stanąć oko w oko z bramkarzem rywali.

15' Żółta kartka dla Kalvacha.

16' Acerbi oddał strzał z trudnej pozycji, Stanek nie miał problemów z obroną.

20' Inter na prowadzeniu! Nerazzurri dobrze rozegrali piłkę w polu karnym, a całą akcję precyzyjnym strzałem wykończył Dzeko.

22' Jemelka obejrzał żółtą kartkę.

26' Mocno niecelny strzał w wykonaniu Vikanova.

31' Mkhitaryan oddał bardzo nieudany strzał na bramkę przeciwnika.

38' Składna akcja Interu słabo wykończona przez Mkhitaryana.

43' Dzeko przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem. Dobitka Mkhitaryana została zablokowana.

45' Niecelny strzał Vikanova.

45' Koniec pierwszej połowy.

48' Stanek obronił strzał głową Gosensa, dobitka Skriniara zablokowana.

49' Golkiper gospodarzy zatrzymał strzał Dzeko.

52' Dumfries przeniósł piłkę nad poprzeczką po dośrodkowaniu od Bastoniego.

60' Bucha obejrzał żółtą kartkę po faulu na Barelli. Po interwencji VAR sędzia zmienił decyzję i pokazał zawodnikowi czerwoną kartkę.

60' Żółta kartka dla Bastoniego.

64' D'Ambrosio zmienił Bastoniego.

67' Skriniar zablokował strzał Sykory. Rzut rożny dla gospodarzy.

70' Perfekcyjna kontra w wykonaniu Interu. Dzeko podał do Dumfriesa, a ten bez problemów podwyższył prowadzenie.

71' Zeszli Chory i Sykora. Ich miejsce zajęli Bassey oraz Jirka.

72' Lautaro, Calhanoglu oraz Gagliardini zastąpili Correę, Mkhitaryana oraz Barellę.

76' Niecelny strzał Lautaro.

76' Ndiaye i Holik zmienili Kalvacha i Havela.

78' Żółta kartka dla Gagliardiniego.

79' Onana obronił strzał głową Basseya.

84' Asllani zastąpił Brozovicia.

84' Celmak zastąpił Vikanova.

90+3' Onana uprzedził Basseya.