Gagliardini w ogniu krytyki

30 stycznia 2023 | 12:31 Redaktor: Marek Sudoł Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Pomocnik Interu Roberto Gagliardini w meczu z Cremonese ponownie otrzymał szansę zaprezentowania się od pierwszych minut. Analiza ocen w mediach i prasie nie pozostawia jednak złudzeń - Włoch po raz kolejny okazał się rozczarowaniem.

Jak donosi L’Interista.it, Gagliardini miał duże szansę występu w meczu na Stadio Giovanni Zini z powodu zawieszenia Nicolo Barelli i kontuzji Marcelo Brozovicia. Wszystko za sprawą Inzaghiego, który ceni Roberto bardziej niż Kristjana Asllaniego.

Trener Interu może i chciał dobrze, ale niestety wyszło jak zawsze. L’Interista uznało go za jednego z najgorszych graczy na boisku. Piłkarz nie sprostał zadaniu i nie zasłużył na zaufanie Simone.

Nie inaczej było z La Gazzettą dello Sport i Tuttosport, które również nie były pod wrażeniem występu Gagliardiniego. Obie gazety uznały, że zasługuje on jedynie na ocenę 5,5.

Corriere dello Sport było bardziej wyrozumiałe, przyznając mu notę 6. Prasa uargumentowała swój werdykt twierdząc, że Włoch wniósł fizyczność i prezencję na skraju pola karnego Cremonese, ale jego umiejętności techniczne pozostawiały wiele do życzenia.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 6

martins2000

martins2000

30 stycznia 2023 | 14:31

Przecież ta szmata nie wie co to gra w piłkę, wątpię czy on ogólnie coś potrafi w życiu,najgorszy transfer Interu, dekady!

ArturO888

ArturO888

30 stycznia 2023 | 15:31

Co tam ogień krytyki, skoro trener Inzaghi potrafi w dalszym ciągu zaskoczyć wszystkich i wystawić Gagliardiniego w pierwszym składzie, w dodatku dając mu opaskę kapitana...dawniej od czasu do czasu zdarzyło się, aby Roberto miał przebłysk formy i zdobywał bramki ze słabymi zespołami, ale to co prezentuje w ostatnich dwóch sezonach to jakaś parodia, jego obecność szkodzi zespołowi, nic ponad to.

Larry

Larry

30 stycznia 2023 | 15:51

Szkoda więcej strzępić ryja.

https://intermediolan.com/news/29916/sabotazysta

Inter1990

Inter1990

30 stycznia 2023 | 16:37

Inzaghi to chyba ślepy jest. Asllani gra sto razy lepiej od tego pajaca Gagliardiniego. Śmiem twierdzić, że nawet gdyby w kadrze Interu był taki Gavi czy inny Belingham to Szymon by stawiał na tego paralityka bo doświadczenie.

DonPietro

DonPietro

30 stycznia 2023 | 17:16

Piłkarz fenomen. 6 lat gra piach, a kolejny trener na niego stawia. Już się nawet nie zastanawiam czemu tak jest, bo wyłamuje się to logice. Oby za pół roku temat sam się rozwiążę.

krim55

krim55

31 stycznia 2023 | 20:00

Obstawiam że musi wywiązywać się dobrze podczas sesji treningowej oraz lizać dupe po koleji każdemu trenerowi innego tłumaczenia nie widzę


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich