Inter podzielił się punktami z Sampdorią

13 lutego 2023 | 21:37 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Relacje3 min. czytania

Za nami mecz Sampdoria - Inter. Nerazzurri mimo kilku okazji nie zdołali pokonać bramkarza rywali. Finalnie mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

PRZEBIEG MECZU:

2' Audero obronił strzał Lukaku. Rzut rożny dla Interu.
3' Mkhitaryan niecelnie z dystansu.
5' Lukaku dograł do Darmiana, który zdołał podać do Lautaro, lecz strzał Argentyńczyka był zbyt lekki, by pokonać bramkarza gospodarzy.
8' Rzut wolny dla Sampdorii. Onana wybił piłkę.
9' Podopieczni Stankovicia wznowili grę z narożnika boiska. Dobrze w obronie zagrał Lukaku.
12' Calhanoglu spróbował zaskoczyć Audero strzałem z dystansu, lecz piłka minęła słupek.
17' Cuisance uderzył sprzed pola karnego, ale prosto w ręce Onany.
18' Obrońcy gospodarzy zablokowali strzał Martineza.
20' Dobra okazja Darmiana, lecz Włoch nie trafił do bramki.
25' Dośrodkowanie Calhanoglu do Lukaku. Belg jednak nie wykorzystał sytuacji.
28' Dobre uderzenie Skriniara, ale Słowakowi zabrakło celności.
33' Dośrodkowanie w pole karne. Onana obronił strzał Lammersa.
37' Faul na Martinezie. Rzut wolny dla Interu. Płaskie dośrodkowanie Calhanoglu. Do piłki doszedł Gosens, który uderzył głową, lecz piłka poszybowała obok słupka.
38' Audero wybił piłkę po dośrodkowaniu Gosensa.
40' Gospodarze nie wykorzystali kontry.
45+1' Koniec pierwszej połowy.

46' Na boisku w miejsce Gosensa pojawił się Dimarco.
47' Rzut rożny dla Interu. Zamieszanie w polu karnym. Finalnie Nerazzurri ponownie wznowili grę z narożnika boiska.
52' Nuytinck ukarany żółtą kartką za faul na Darmianie.
54' Niecelny strzał Dimarco.
58' Sabiri zmienił Cuisance.
59' Rzut rożny dla Interu. Do piłki doskoczył Gabbiadini, lecz nie trafił do bramki.
60' Dimarco uderzył w boczną siatkę bramki.
63' Sampdoria nie wykorzystała stałego fragmentu gry.
64' Lautaro został ukarany żółtą kartką.
66' Dumfries, Brozović i Dzeko zmienili Darmiana, Barellę i Lukaku.
72' Zmiany w ekipie gospodarzy.
77' Skuteczna interwencja Audero po strzale Calhanoglu.
78' Żółta kartka dla Amione za faul na Martinezie. Rzut wolny dla Interu. Dimarco nie wykorzystał szansy.
83' Kolejne uderzenie Calhanoglu. Tym razem obok bramki.
85' Paoletti i Quagliarella zmienili Zanoliego i Lammersa.
87' Błąd na linii Skriniar - Dumfries. Do piłki doszedł Quagliarella, który oddał niecelny strzał.
90' Carboni wszedł w miejsce Mkhitaryana.
90+2' Bardzo dobre uderzenie Acerbiego. Audero wybił piłkę za końcową linię boiska. Rzut rożny dla Interu. Nerazzurri ponownie byli nieskuteczni podczas stałego fragmentu gry.
90+4' Dośrodkowanie Dimarco. Dzeko próbował zaatakować głową, ale miał trudną piłkę i jego próba się nie powiodła.
90+5' Zamieszanie w polu karnym Sampdorii. Lautaro sfaulował rywala i sędzia przerwał mecz.
90+6' Koniec meczu.

Sampdoria - Inter 0:0

Sampdoria (3-4-1-2): 1 Audero; 21 Murillo, 17 Nuytinck, 2 Amione; 59 Zanoli, 80 Cuisance, 20 Winks, 3 Augello; 7 Djuricic; 23 Gabbiadini, 10 Lammers.
Ławka rezerwowych: 22 Turk, 30 Ravaglia, 8 Rincon, 11 Sabiri, 26 Ilkhan, 27 Quagliarella, 28 Yepes, 29 Murru, 31 Malagrida, 36 Paoletti, 38 Ivanovic, 99 Jesé.
Trener: Dejan Stankovic.

Inter (3-5-2): 24 Onana; 37 Skriniar, 6 De Vrij, 15 Acerbi; 36 Darmian, 23 Barella, 20 Calhanoglu, 22 Mkhitaryan, 8 Gosens; 90 Lukaku, 10 Lautaro.
Ławka rezerwowych: 1 Handanovic, 21 Cordaz, 2 Dumfries, 5 Gagliardini, 9 Dzeko, 12 Bellanova, 14 Asllani, 32 Dimarco, 33 D'Ambrosio, 45 Carboni, 46 Zanotti, 77 Brozovic, 95 Bastoni.

13 lutego 2023 | 21:43

Brakuje kropki nad i ale z tak słabą Sampą nie widzę innej możliwości niż zdobycie prędzej czy później bramki. Pierwszy do zmiany Gosens, dziś mu idzie wyjątkowo słabo. Po przerwie się spiąć, strzelić i uspokoić mecz

oster

oster

13 lutego 2023 | 22:02

Bastoni zażyczył sobie 6mln za sezon to zarząd posadził go na ławce żeby sprowadzić go na ziemię...

13 lutego 2023 | 22:43

W tamtym sezonie Bolognia, a w tym sampa.

13 lutego 2023 | 22:46

Co z tego że wygrywamy derby jak przegrywamy z ogórami.

Bonhart25

Bonhart25

13 lutego 2023 | 22:50

Spacerek. Jedziemy dalej XD

Coraz bardziej żenująca jest ta drużyna, brak regularności- niedokładna, chimeryczna. Jak wychodzi jest fajnie a jak nie to już plany B nie ma i bijemy głową w mur. Brak kreatywnych piłkarzy.

Lord Nord

Lord Nord

13 lutego 2023 | 22:55

Dzieki Ci Szymek, że w każdym wyjazdowym meczu mam sraczke, ogórki lub coś lepszego, nieważne. Na 90 minut Inter oddał 3 celne strzały. Chłopie, doceniam vicemistrzostwa, puchary, superpuchary, wiem, że osłabiają Ci zespół lub sam chcesz pseudo napastników, no ale k... zmontuj coś na Porto. Taki styl, sinusoida, to nie Lazio, to Inter. Inter, ten klub ma w genach zwycięstwo.

Adriano19f

Adriano19f

13 lutego 2023 | 23:48

@up sam się podsumowałeś jak ten zespół ma działać jak ciagle jakieś zawirowania transferowe i problemy. Chłop nie ma łatwo dlatego Conte spierdolił wiedział, że tak będzie radze się przyzwyczaić lepiej nie będzie w najbliższym czasie

14 lutego 2023 | 00:10

No nie ma łatwo ale sam dziś dał dupy ze zmianami.
Edin Dzeko: Idzie wiosna to czas pokazać kibicom, że już lepiej żebym skończył karierę, we wrześniu znowu zacznę strzelać.
Dimarco pokazał dziś, że nieobca jest mu gra na poziomie Dalberta i Gagliardiniego. Skriniar to już jest pół zawodnika. Miki znowu dobre 15 minut meczu, a reszta na alibi. Gosens bardzo słabo i gdyby nie Dimarco to byłby dziś najgorszy na boisku. Hakan bardzo się starał ale mu nie wyszło do końca dziś, tak jak Martinezowi ale do nich nie mam jakoś pretensji.
Generalnie wtopa po całości.

MAV

MAV

14 lutego 2023 | 06:28

Wczoraj nie chciałem pisać bo wiadomo był wq... Powiem tak nie przyjmuje do wiadomości tego że nie wygraliśmy bo Inzaghiemu osłabiają zespół. Ludzie to jest Sampa drużyna z konca tabeli ogrywają ja ogórki a drużyna która walczy o puchary nie ma na nią pomysłu. To co to za wytłumaczenie że zawodnicy są sprzedawani. Inne drużyny potrafiły ją pokonać a nie mają piłkarzy pokroju Interu. Ok lubie Sampe i kibicuje jej żeby nie spadła ale bądźmy poważni jesteśmy jednowymiarowi. Inzaghi nie ma pomysłu jak nie idzie. Drużyny z topu mają min. 2-3 plany na mecz a my jeden i ten sam. Nasz poziom wczoraj był żenujący. I nic się nie zmienia tak jak mówiłem nasze wyniki to bardziej słabsza forma drużyn z którymi ostatnio graliśmy niż nasza własna.

master

master

14 lutego 2023 | 08:23

Dodatkowo wszedł Brozo... I nic stał w bloku obronnym cały czas z dwoma wyjątkami kiedy nic dobrego nie dał zespołowi. Szkoda szansy Lukaku i Lautaro z początku spotkania, w ostatniej akcji trochę za plecy zagrał di Marco a może właśnie powinien strzelać

14 lutego 2023 | 09:37

Żenada Szymek to jednak słaby jest. Nazywa siebie trenerem z topu a żadnego planu b czy c na mecz. To niestety kolejny przegrany mecz bo remis z obecną Sampą to porażka oczywiście nie ujmując Dekiemu. Deki 1 Szymek 0

14 lutego 2023 | 10:28

Jak to kiedyś młodzieży mówiły, żal.pl

oster

oster

14 lutego 2023 | 10:56

Pasek_9 - Szymek to nie jest żaden trener z TOPu , to jest przeciętny trener którego przerasta możliwość wykonania pięciu zmian i tego nie ogarnia, na plus dzisiaj że Gagliardiniego nie wstawił żeby ratować wynik a innych plusów nie widać...

HK32

HK32

14 lutego 2023 | 13:14

Lukaku był wczoraj tragiczny... Któryś z komentatorów słusznie stwierdził, że piłka odbija się od niego jak od ściany.

banikowy

banikowy

14 lutego 2023 | 14:36

Trzeba w lecie pozbyć się kilku piłkarzy a w ich miejsce albo znaleźć kopaczy bez kontraktu którzy będą pasowali do nowego trenera albo korzystać z akademii.
Kopiemy się po czole z przedostatnia drużyną ligi, oddajemy 3 strzały a zawodnicy wyglądają jakby przyjechali na grilla a nie po 3 punkty.
W lecie trzeba się pozbyć Correi, gosensa, Lukaku, Gagi, Dumfriesa oraz być może Mkhitaryana. Ci ludzie ze swoimi kontraktami tylko nam ciążą a nie dają nic dobrego.
Można zluzować teoche budżet, zarobić na nich i część przeznaczyć na sensowne wzmocnienia.

Lord Nord

Lord Nord

14 lutego 2023 | 14:41

Przepraszam ale Lukaku czas pożegnać oraz Correa musi di niego dołączyć. Finansowo mocno ustawieni, wartość drużynie żadna. Jeszcze re machanie łapami i pretensje do Barelli - Big Rom, Fatalnie
Wolę, młodych, bez płakania i szantażu o kontrakty niż upadłe i niedoszłe gwiazdy. Jeden Satriano dałby więcej drużynie.

14 lutego 2023 | 14:51

Przesadzacie ludzie, wczoraj mieliśmy mnóstwo pecha. A największym niefartem była kumulacja braku formy u tylu piłkarzy na raz, dawno czegoś takiego nie widziałem. Inzaghi zdejmuje fatalnego Gosensa, a tu wchodzi jeszcze gorszy Dimarco. Zdejmuje słabego tego wieczoru Lukaku, a tu się okazuje, że Dzeko gra jeszcze gorzej, kompletnie niewidoczny. Lautaro marnuje kilka naprawdę dobrych piłek, jak za swoich najgorszych czasów Wchodzi Dumfries za Darmiana, a tu się okazuje, że gościu to jakiś cień siebie z mistrzostw. Jakaś kumulacja pecha. Tyle co Hakan strzelał, naprawdę się starał, a tu wszystko obronione albo spudłowane. Mega pech, ale wypadało by zapytać co tam się dzieje na treningach, dlaczego nagle pół drużyny jest bez formy ? Na pochwałę mogę tylko wymienić Acerbiego był wszędzie, w ataku, w obronie, dośrodkowywał, strzelał gość jest ewidentnie w formie

14 lutego 2023 | 17:00

Pierwsza część sezonu, to przegrywamy z każdym z górnej części tabeli. Teraz każdy słabiak zabiera nam punkty. Ogólnie to nie pojęte.

Brakuje mi w tych meczach przyśpieszenia. Przeciwnik muruje, a my gramy wooooolno. Trzeba był wciągać na własną połowę a potem na szybkości wyjście w 5/6 i podania na jeden kontakt. Parę razybtak zrobili i zaraz było groźnie. Nie rozumiem tej apati. Rozumiem, że są założenia taktyczne ale bez przesady.

Zobaczymy jak sezon się skończy. Jednak coraz więcej jest znaków, że trzeba przewietrzyć szatnie, dać szansę młodym, moze zmienić styl, a co za tym idzie trenera.

Co do argumentu z zawirowaniami transferowymi, to dla mnie argument z tyłka. Odchodzić średnio dwóch zawodników na sezon, to żadne rewolucję.

Kontuzji dosyć ich sporo ale to sam Inzaghi gra cały czas tym samym składem. Na taki mecz aż sie prosiło postawić na Asllaniego a może i Carboniego.

Oby już kolejne mecze lepiej i utrzymanie drugiego miejsca.