Hakimi oskarżony o gwałt

28 lutego 2023 | 10:30 Redaktor: Marek Sudoł Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Niepokojące wieści docierają do nas z hiszpańskich mediów. Okazuje się, że były defensor Realu i Interu, czyli Achraf Hakimi, został oskarżony o próbę gwałtu i trwa aktualnie postepowanie w tej sprawie.

W jednej z relacji radiowych Cadena SER słuchacze poznali historię pewnej 23-letniej kobiety. Wyznała ona, że od stycznia tego roku miała kontakt z Hakimim. 25 lutego zawodnik PSG poprosił ją, żeby przyjechała do niego Uberem. Jego żona i dzieci przebywały wtedy na wakacjach w Dubaju.

Następnego dnia kobieta zgłosiła się na posterunek policji, aby zgłosić incydent. Marokański obrońca miał naciskać na seksualny stosunek, po tym jak ofiara stanowczo odmawiała. Kobiecie udało się uderzyć Hakimiego i uciec z mieszkania, o czym miała poinformować swoją koleżankę.

Wczoraj wieczorem Hakimi wziął udział w ceremonii rozdania FIFA Best Awards. Otrzymał on nominację do Best XI i odebrał nagrodę, jednak bez swojej partnerki Hiby Abouk, która ma ciągle przebywać na wczasach w Dubaju. Środowisko piłkarza oczywiście zaprzecza całej tej sprawie i czeka na pozytywne zakończenie tego precedensu.

Źródło: football-espana.net

Polecane newsy

Komentarze: 17

oster

oster

28 lutego 2023 | 12:06

(edycja 2023.02.28 13:25 / Paweł Świnarski)

inter00

inter00

28 lutego 2023 | 12:15

Fałszywe oskarżenie o gwałt powinno być karane tak samo jak sam gwałt. Zobaczylibyśmy wtedy, ile takich kobitek by szło na policje. Zniszczyć faceta, przez oskarżenie go o gwałt czy o przemoc domową, jest bardzo łatwo i nawet jeżeli zostanie oczyszczony z zarzutów to łatka do niego przylgnie. A taka babeczka później żyje jak gdyby nigdy nic.

Generał Lufa

Generał Lufa

28 lutego 2023 | 12:17

Oster niestety europy już nie ma, u nas jeszcze było w miarę normalnie ale zachciało nam się upaincow ściągać, bo przecież to nasi braci którzy jak była druga wojna światowa super się zachowali zwłaszcza na Wołyniu...

KawaOpole

KawaOpole

28 lutego 2023 | 12:51

Podoba mi się jak z tematu o domniemanym gwałcie ( max napaść sexualna - w co nie wierzę że było) do nie nawiści do ukraincow

A gdzie Żydzi? Cyganie ?
Bosze

alberto

alberto

28 lutego 2023 | 13:04

Generał Lufa, ty jesteś jakiś niedorobiony czy po prostu wypadłeś z tyłka jakiejś ruskiej baby spod Kurska.

Rahi

Rahi

28 lutego 2023 | 13:10

Jeszcze się wam przypomni obrona Ukrainy jak was za widlarzy na front poślą, albo zgodnie z obietnicą oddadzą 1/3 budżetu Polski na odbudowę i utrzymanie uchodźców. Chleb z gównem będzie wart tyle co krewetki. Ale najważniejsze, że pseudo inteligencja połechta swoje ego, jacy to oni nie są dobroduszni.

alberto

alberto

28 lutego 2023 | 13:14

Za dużo Brauna i Sykulskiego. Wyłącz ruskich troli, włącz myślenie. Gdyby nie Ukraina, mielibyśmy Ruskich na granicy.

alberto

alberto

28 lutego 2023 | 13:15

i oczywiście gdyby nie nasza pomoc im, bo bez tej pomocy, też by tak było, co w uzasadnia tę pomoc.

KawaOpole

KawaOpole

28 lutego 2023 | 13:16

Od ponad 2 lat trwa woja hybrydowa
- granicą z Białorusią, uchodzcy
- dezinformacja


I muszę przyznać że dezinformacja i ruska onucowa propaganda kurwa ma się dobrze i na tym polu dostajemy w dupe ,jak wynika z powyższych komentarzy kolegów

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski

28 lutego 2023 | 13:21

Jestem osobiście przerażony ilością kacapskich trolli w necie, np. na Twitterze oraz ilości osób, które dają się ogłupić tą propagandą, zwłaszcza osoby które mają nacjonalistyczne ciągoty są bardzo podatne na propagandę.

Paulo82

Paulo82

28 lutego 2023 | 13:55

Przez dwa miesiące miała z nim kontakt, pojechała uberem do niego na chatę i myślała, że będą grać w karty czy bierki? I jak się obronić przed oskarżeniem o "próbę" gwałtu? Tak to można każdego załatwić.

castillo20

castillo20

28 lutego 2023 | 15:24

Paulo82 też to chciałem napisać, ciekawe na co ona liczyła ? Co może chcieć facet od pięknej kobiety pod nieobecność swojej żony. Przecież to się wszystko kupy nie trzyma. Najbardziej mi to wygląda na próbę ugody w sądzie i zgarnięcie kilka tysiaków. Tak jak @inter00 napisał, takie bezpodstawne i fałszywe oskarżenia powinny zacząć być karane jak samo przestępstwo bo zaraz będziemy mieli tego plagę

superofca

superofca

28 lutego 2023 | 19:53

Inter00 gdyby tak było to mnóstwo gwałcicieli czułoby się jeszcze bezpieczniej, to nie jest tak, że co drugie oskarżenie o gwałt to próba naciągania. Natomiast ja niestety muszę przyznać, że nie dowierzam. W takiej sprawie jak Hakimiego wygląda to kiepsko ze strony tej kobiety skoro tak długo utrzymywała kontakt, a ze strony Hakimiego co najmniej niemoralnie, bo to jednak żonaty facet. Z jednej strony możemy mieć do czynienia ze zdeprawowanym bandytą, który przez pieniądze czuje się bezkarny, a jednocześnie potrafi świetnie manipulować kobietami (ostatecznie to nie musi takie trudne), z drugiej możemy mieć próbę naciągnięcia i szkalowania znanej osoby na podstawie pozornie niewinnych kontaktów (są pewne granice naiwności).

damianekk1985

damianekk1985

28 lutego 2023 | 20:36

Superofca prawie wyjaśniłeś wielu tu jak zwykle stara się być najmądrzejszym nie będąc tam . Kobieta następnego dnia zgłosiła się na policję a nie po roku czasu . Może starać się wyciągnąć pieniądze aczkolwiek na pewno są dowody że tam faktycznie była kamer nie brakuje . Ja tam ciepatym pod tym względem nie ufam . Mam sąsiada co urodził się i żył 33 lata we Francji u nas przyjeżdżając do babci poznał kobietę życia i się przeprowadził. Gdy piliśmy wódkę powiedział tak ,, Damian gdy pierwszy raz przyjechałem do Polski nie wiedziałem że może być tak normalnie " te słowa dla mnie znaczą więcej niż polityków w tv lecąc samolotem mieszkając w hotelach czy prywatnych strzeżonych osiedlach a już tym bardziej lewackie cebuli co wyjechał raz gdzieś na wakacje i się mądrzy. Kiedyś mądrość opierali na liczbach więc co by niee było wszystkie kraje przyjmajac coapatych przestępczość wzrosła o minimum 30 procent a gwałty o 60 . Dlaczego w tv nie mówią jak pięciu bambusów zgwałciło za zachodnia granicą 14 łatkę zostawiając butelkę. UE z lewactwem wprowadza nowy komunizm w Europie i mozna mnożyć przykłady potwierdzające to. Wracając do tematu nie było nas tam nie oceniajmy grunt by prawda poznała światło dzienne a winny czy gwałtu czy próby wyludzenia ukarany .Co do Ukrainy też powinni sie dokształcić z historii nie podawanej w podstawówce. Banderą jako bohater tam tylko dlatego że Ukraina ma krótka historie I jie mieli Bohaterów. Zaczynał walczac z nazistami uzbierał chyba lekko ponad 10 tys ludzi a nie 40 mln . Polacy w tych rejonach mieli też za uszami . Chodź oczywiście nie jestem za tym by zamiatac pod dywan . Powinno się mówić o tym głośno. Natomiast nie winiłbym Ukrainie za to poza tym jak ktoś słusznie zauważył jeśli Ukraina padnie to będzie znacznie gorzej . Rosja i Niemcy zawsze mieli zapędy imperialistyczne i zostało do tej pory tylko Ruscy robią siła a Niemcy dobrocią w końcu jeśli ktoś by się interesował to by wiedział jak podkupują firmy w innych państwach wykorzystując prawo UE . Na pewno powinniśmy pomóc Ukrainie a myślę że i rząd będzie dzielony przy torcie później gdy będzie trzeba odbudować Ukrainę nasze firmy dostaną kontrakty . A ruski aby jak najdalej od naszej granicy (edycja 2023.02.28 20:43 / damianekk1985)

Generał Lufa

Generał Lufa

1 marca 2023 | 01:20

Przytnijcie się w czambuły, z tego co widzę, to wam na łype siadła ukrofilska propaganda. Ukry walczą o naszą wolność hahahaha, sam już nie wiem czy większa z was beka czy bardziej mi ma być was tak po ludzku żal.

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski

1 marca 2023 | 08:26

Chcesz porozmawiać merytorycznie to zapraszam podaj jakieś sensowne argumenty. Nie sądzę by tutaj był ktoś o kim można powiedzieć "ukrofil" , na pewno ja takowym nie jestem. (edycja 2023.03.01 10:37 / Paweł Świnarski)

hawk247

hawk247

1 marca 2023 | 10:52

Czemu w ogóle podejmowana jest nagle polityczna dyskusja, to jest forum o Interze, off-topic i personalne ideologie ja bym od razu kierował na shoutboxa.

Co do Hakimiego, mam nadzieję że oskarżenia są bezpodstawne, ale cóż, zobaczymy niedługo jak zbiorą dowody.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich