Pavard w składzie na Sociedad?

18 września 2023 | 11:00 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Francuski obrońca nie może się doczekać: dołączywszy na zakończenie okienka transferowego, nie może się doczekać swojego debiutu w barwach nerazzurrich.

Po triumfie w derbach, Inter jest gotowy na początek sezonu w Lidze Mistrzów: w środę wieczorem Nerazzurri zmierzą się z Realem Sociedad. Na tę okazję Simone Inzaghi może dokonać kilku zmian w składzie: najbardziej intrygującą nowością może być debiut Benjamina Pavarda, który nie może się doczekać, aby wystąpić na boisku w swoim nowym trykocie.

Tak pisze Tuttosport: "Podziwiany, uwodzony i zdobyty. Już ukochany przez fanów Interu za to, jak zachowywał się w mediach społecznościowych w kolorach nerazzurri. Najdroższy transfer (wspólnie z Davide Frattesi) letniego okienka Interu. Benjamin Pavard wkrótce będzie mógł wykazać się swoimi umiejętnościami na murawie. W głowie Simone Inzaghiego krąży bowiem pomysł, by wystawić Francuza w podstawowym składzie, oczywiście jako prawego obrońcę, w środę w San Sebastian, na stadionie Anoeta, przeciwko Realowi Sociedad".

Istnieje szansa, że były zawodnik Bayernu Monachium zadebiutuje w barwach Interu. Nie jako kaprys osoby, która chce się za wszelką cenę pochwalić swoim najjaśniejszym klejnotem, ale jako oczywisty dowód na to, że zdobyliśmy czołowego zawodnika na tej pozycji. I przekonanie, że chłopak może jeszcze bardziej podnieść jakość wicemistrza Europy. Inzaghi mógłby bowiem postawić na międzynarodowe doświadczenie Francuza, który po obowiązkach w reprezentacji swojego kraju wrócił do Włoch, chcąc się zaprezentować swojemu trenerowi, kolegom z drużyny i całemu światu nerazzurrich.

Źródło: ts

Polecane newsy

Komentarze: 2

Lambert

Lambert 18 września 2023 | 12:18   

Powinien być wprowadzony na boisko już w derbach

vnm

vnm 18 września 2023 | 12:33   

Tak nam dobrze idzie, że zapomniałem że on jest u nas w skladzie


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich