Oficjalnie: Felipe Melo w Interze

31 sierpnia 2015 | 23:16 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Transfery

Felipe Melo został dziś oficjalnie zawodnikiem Interu - przed momentem poinformowała oficjalna strona Interu.

Brazylijczyk przeszedł na zasadzie transferu definitywnego.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 12

Kiksu

Kiksu 31 sierpnia 2015 | 23:19   

nastepca Mvili szok

Hagaen

Hagaen 31 sierpnia 2015 | 23:21   

Mój Boże. Do tego czasu to i MVilla by zatrybił i mielibyśmy z niego pożytek większy niż z takiego Mielonego.

wróbel1908

wróbel1908 31 sierpnia 2015 | 23:24   

no cóż zobaczymy jak się spisze Witamy i powodzenia

wojekveteran

wojekveteran 31 sierpnia 2015 | 23:25   

no cóż wolałem Hernanesa, chociaż nie przepadam za grajkami z Brazylii.

granitxhaka

granitxhaka 31 sierpnia 2015 | 23:29   

Za duzo tych SPD z kim on ma wygrac sklad z Kondogbia czy Medelem, jesli chcemy miec pozytek z Kondogbii na przyszlosc i zeby Medel gral jak na Copa America to taki grajek jest nám niepotrzebny

MrGoal

MrGoal 1 września 2015 | 00:00   

Dla mnie dramat. Oddali dwóch OM i kupili dwoch DM. Kreatywność drugiej linii wlasnie osiągnęła zero bezwzględne. Wzmocnienia wszystkich formacji oceniam pozytywnie poza środkiem drugiej linii. A że środek drugiej linii to serce druzyny to wróżę kłopoty w tym sezonie

Matt1

Matt1 1 września 2015 | 11:16   

na lawe moze byc. Doswiadczenie na treningach sie przyda. Ale to nie zmienia faktu ze nienawidzilem go juz gdy biegal w koszulce Juve

Klinsi64

Klinsi64 1 września 2015 | 12:24   

jakoś ten następca Mvili gra regularnie w piłkę i zbiera pozytywne oceny

MattiSerieA

MattiSerieA 1 września 2015 | 12:49   

@Matt1 - miałem to samo. Jeden z najgorszych transferów w historii nowożytnego Juve :) Przyznam się jednak, że nie śledziłem jego występów w Turcji i nie jestem w stanie stwierdzić czy przestało mu odbijać... Może z wiekiem się trochę wyrobił. Niemniej jednak potencjał kreatywności pomocy Interu spadł... Wzrósł natomiast w ataku.

blo

blo 1 września 2015 | 15:07   

brak slow na ten transfer !!!

Darkos

Darkos 1 września 2015 | 18:28   

Nigdy nie przepadałem za nim, ze względu na charakter, ale jak już przyszedł to niech gra jak najlepiej!

domi

domi 1 września 2015 | 21:05   

Mancini wie, jak go wykorzystać na boisku. Przyda się.