LM: Z kim Inter może zagrać w ćwierćfinale?

14 marca 2023 | 23:17 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Po dwunastu latach Nerazzurri ponownie awansowali do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Z kim mogą zmierzyć się w kolejnej rundzie?

17 marca (piątek) o godzinie 12:00 w Nyonie odbędzie się losowanie ćwierćfinałowych par. Poniżej prezentujemy listę potencjalnych rywali Interu.

- Bayern Monachium (GER)
- Benfica (POR)
- Chelsea (ENG)
- Milan (ITA)
- Manchester City (ENG)
- Liverpool (ENG) / Real Madrid (ESP)
- Eintracht Frankfurt (GER) / Napoli (ITA)

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 18

Inter1990

Inter1990 14 marca 2023 | 23:20   

Tylko Milan w zasięgu niestety.

oster

oster 14 marca 2023 | 23:21   

Bayern Monaco ? Co za gamoń pisał ten artykuł i nie sprawdził co pisze? Monaco ne ma w LM...

Oba

Oba 14 marca 2023 | 23:23   

Kiedy mecze?

KawaOpole

KawaOpole 14 marca 2023 | 23:24   

Oster sam jesteś Gamoń
Są emocje
Redaktor ma Prawo być zadowolony, może jakiś aperol nawet wszedł Dorotce


Milan albo Chelsa i Gol Lukaku na wagę awansu :D

Maradon.

Maradon. 14 marca 2023 | 23:26   

Milan i może Chelsea w zasięgu no może ewentualnie Napoli bo kiedyś na jakiś mecz musi mieć gorszy dzień.

Aneta Dorotkiewicz

Aneta Dorotkiewicz 14 marca 2023 | 23:27   

KawaOpole, przecież tego nie dało się oglądać na trzeźwo :P PS: Anetce jak już xD

Oster, Monaco to po włosku Monachium. Z rozbiegu spisałam. Dzięki za uwagę, już poprawiłam.

KawaOpole

KawaOpole 14 marca 2023 | 23:41   

Aneta przepraszam i racja na trzeźwo nie dało się oglądać xD

inter00

inter00 14 marca 2023 | 23:47   

Milan, Benfica i Chelsea w zasięgu, jak wylosujemy inaczej to pewna porażka

Oba

Oba 14 marca 2023 | 23:50   

Milan, Benfica, Napoli i powiedzmy Chelsea w zasięgu, co nie znaczy że bylibyśmy w tych dwumeczach faworytami. Jednak trafienie na real, city bądź Bayern zakończy nasza fajna tegoroczna przygodę. Inter w kwietniu wciąż będzie w LM, jakby nie patrzeć to wielki sukces.

Bonhart25

Bonhart25 15 marca 2023 | 00:00   

Przeczytałem Bayern Monaco i od razu skojarzył mi się słynny konflikt Mourinho vs Lo Monaco ;)

wróbel1908

wróbel1908 15 marca 2023 | 00:00   

Derby i idziemy na noże z somsiadami

damianekk1985

damianekk1985 15 marca 2023 | 00:03   

Daj nam Milan i będzie super ach te marzenia w zasadzie nawet z Napoli nie powinniśmy być na straconej pozycji . Benfice też bym przegryzł chodź wyżej ich cenie od Porto

kretos

kretos 15 marca 2023 | 01:11   

Milan proszę

shakurspeare

shakurspeare 15 marca 2023 | 01:27   

city pozniej milan, a w finale bayern.

superofca

superofca 15 marca 2023 | 08:47   

Realnie wg mnie Bayern, City i Real poza zasięgiem ale reszta do porobienia z różnym poziomem trudności. No i oczywiście nie z taką grą jak wczoraj.

DonPietro

DonPietro 15 marca 2023 | 08:56   

Też twierdzę, że jak jie trafimy na City, Bayern czy Real to będzie ok. To już taki poziom grania jest że nie ma słabych. Najłatwiejsze wydają się Milan i Benfica, więc może ktoś z tej dwójki najlepiej.

Paulo82

Paulo82 15 marca 2023 | 10:09   

Monaco to po włosku zarówno Monako jak i Monachium.

galica13

galica13 15 marca 2023 | 23:13   

chłop wyżej co się oburzył XD trochę więcej wiedzy - dla Włochów jest Bayern Monaco, tak samo jak w Polsce mówi się 'Juventus Turyn' czy 'Chelsea Londyn' chociaż nie ma takich klubów bo są Juventus FC Chelsea FC