Correa i Sanchez - Here we go!
W Interze Mediolan nastąpi wymiana napastników. Odchodzącego do Olympique Marsylia Corre'e zastąpi Alexis Sanchez.
Fabrizio Romano za pośrednictwem swojego Facebooka potwierdził oba ruchy transferowe. Joaquin Correa zostanie wypożyczony do francuskiego zespołu za 2 miliony euro, natomiast klauzula wykupu wynosi 10 milionów euro. Jeśli Olympique Marsylia zakwalifikuje się do Ligi Mistrzów na sezon 2024/2025, to wykup Argentyńczyka będzie obowiązkowy. Jutro testy medyczne zawodnika.
Miejsce 29-letniego Argentyńczyka zajmie powracający po rocznej przerwie Alexis Sanchez. 34-latek podpisze umowę na dwa lata. Tak samo jak w przypadku Correi, badania medyczne Chilijczyka planowane są na dzień jutrzejszy.
Źródło: fabrizio romano
Garon_92
24 sierpnia 2023 | 19:51
Rewelacyjna wiadomość
mroczny elf
24 sierpnia 2023 | 20:22
Mogli zlatana haha. Co tu się dzieje. Inter=emeryturka.
mroczny elf
24 sierpnia 2023 | 20:22
Mogli zlatana haha. Co tu się dzieje. Inter=emeryturka.
castillo20
24 sierpnia 2023 | 21:08
Marotta mistrz
hawk247
24 sierpnia 2023 | 21:09
CorreVA !!
Lord Nord
24 sierpnia 2023 | 21:20
Super!!!
Correa odszedl, poczekam na oficjalny news.
Jednak whisky już czeka, dziś spytam żonę kiedy mam przed nią zatańczyć nago. Napisalo sie kiedyś tu na forum, czas realizacji najzwyczajniej nadszedł.
Cytujac: Słowo się rzekło, kobylka u płotu.
Ps. Dobrze, ze whisky dużo, taniec nie problem tylko ciało już nie jak po ślubie.
Pozdro Wszystkim!!! Forma Inter!!!
Ps. Cobra jak ty mi teraz zaimponowałeś, Sanchez tuż tuż...
za chwilę Pavard.
Piękna robota. Jeeee
darren
24 sierpnia 2023 | 21:24
On nie powinien odchodzić. Bardzo się cieszę z jego powrotu, jeden z moich ulubionych piłkarzy ever. Jak będzie tylko zdrowy to będzie ogromnym wzmocnieniem. Nie mieliśmy na ławce piłkarza, który mógłby w pojedynkę odmienić losy meczu, teraz mamy.
Lambert
24 sierpnia 2023 | 22:27
Czyli jednak dwa lata kontraktu
ArturO888
25 sierpnia 2023 | 08:39
Oczywiście trzeba poczekać na oficjalny komunikat klubu, ale jeżeli on dzisiaj nastąpi, po tym jak dzisiaj Correa i Sanchez przejdą pozytywnie badania, to będzie to świetna informacja. Bezużytecznego Argentyńczyka zastąpi Sanchez, któremu pomimo wieku, widać że jeszcze zostało sporo motywacji do gry. Nie skorzystał z opcji wysokiego kontraktu i transferu do ligi arabskiej.
Na ten moment i na możliwości finansowe Interu to chyba najlepsze rozwiązanie. Dwóch podstawowych, młodych napastników - Lautaro i Thuram oraz dwóch doświadczonych, ale za to bardzo kreatywnych, którzy z pewnością nie raz będą w stanie odmienić losy spotkania wtedy kiedy drużynie nie idzie, czyli Arnautovic i Sanchez. Podczas poprzedniego pobytu Chilijczyka w Interze kilka takich spotkań było, kiedy drużynie kompletnie nie szło, wchodził Sanchez i udawało się uratować 3 pkt.
Wydawanie ponad 40mln na Baloguna, myślę że okraszone było zbyt dużym ryzykiem. Teraz jeszcze pomyślnie zakończyć temat z Pavardem i drużyna będzie kompletna. Osobiście uważam, że bardzo ciekawym transferem jest Bisseck, bardzo dobre warunki, młody. Rozwijając się piłkarsko przy Bastonim, ale i przy bardzo doświadczonym Acerbim czy de Vriju, może wkrótce okazać się właśnie drugim Bastonim. Frattesi myślę, że też wiele da zespołowi i podejrzewam, że w pewnym momencie sezonu wygryzie ze składu Mkhitaryana. Generalnie rzecz biorąc, jak już kilka osób zauważyło, to chyba jedno z lepszych okien transferowych Interu w ostatnich latach i jeżeli tylko kontuzje będą omijały najważniejszych grajków, to w kontekście walki o Scudetto ciężko będzie pozostałym zespołom dorównać Interowi.
Matt1
25 sierpnia 2023 | 09:19
Zawsze lubiłem Sancheza i cieszę się, że przychodzi kosztem Correi. Mam nadzieję, że strzeli jeszcze nie jedną bramkę.
INZAGHIBALL
25 sierpnia 2023 | 10:23
Kolejny 35 lat do kolekcji. Inter to dom emerytów po prostu.
Lord Nord
25 sierpnia 2023 | 12:48
Mieszanka doświadczenia i młodości zawsze jest zabójcza, w tym oknie mamy zakupy +34 oraz "młodzików" z przyszłością. Generalnie srednia wieku niewiele spadła. Jednak jakościowy aspekt wymiany Handy, Dzeko, Gagiliardiniego, Correa oraz DAmbrosio nie podlega dyskusji. To okno oceniam na duży plus. Pavard za Skriniara, nie tracimy na jakosci tez uwazam.
Generalnie wymienieni zawodnicy sa lepsi poza bramkarzem, jednak tu też mamy lepsze pole do manewru. 2 mocno nie odstaje.
Forza Inter, po scudeto!!!
Reklama