Milito: Inter źle postępuje z Icardim (akt.)

7 sierpnia 2019 | 18:04 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Diego Milito udzielił ostatnio wywiadu rodzimej stacji Fox Sport. Legendarny napastnik Interu został m.in. zapytany o zamieszanie panujące wokół osoby Mauro Icardiego. Popularny Książę nie ukrywał zażenowania całą sytuacją i wraził swoje poparcie dla rodaka.  

- Inter otwarcie zakomunikował, że Icardi nie znajduje się w dalszych planach klubu. Przykro mi z takiego obrotu spraw, ponieważ dobrze znam Mauro. Rozegraliśmy wspólnie jeden sezon, zaraz po jego przyjściu i zwyczajnie boli mnie, że gość, który zrobił tak wiele dla klubu, strzelił tyle bramek, ma odchodzić w ten sposób. Biorąc pod uwagę fakt, że klub zamierza go sprzedać, myślę, że nie jest to odpowiednia forma i sposób działania.

- Zawsze powtarzam, że ważni gracze powinni mieć miejsce w swoich klubach, ale to punkt widzenia Diego Milito, który nie wydaje się raczej zgodny z linią wytyczoną przez Zhanga i Marottę.

Aktualizacja:

Za pośrednictwem mediów społecznościowych, Diego Milito poinformował, że słowa wypowiedziane w wywiadzie zostały przeinaczone, a on sam nigdy nie ośmieliłby się na krytykę skierowaną w osoby zarządzające Interem.

Źródło: Fox Sport

Polecane newsy

Komentarze: 16

Internazionalista

Internazionalista 7 sierpnia 2019 | 18:12   

dobrze ze sposob i forma dzialania Icardashianow jest za to bardzo odpowiednia i godna kapitana Interu. Czyli w skrocie pieprzysz pan panie Milito i bronisz swojego ziomka

Van Dall

Van Dall 7 sierpnia 2019 | 18:31   

I teraz się banda troglodytów nawet na samego Milito wyrzyga. Jeden już zaczął...

superofca

superofca 7 sierpnia 2019 | 19:10   

Legendarni piłkarze nie są wyroczniami, nie są też nieomylni. Milito ma dużo racji ale jakby tylko jedna strona medalu go interesuje. Pamiętacie też jak wyglądał jego ostatni sezon? Szacun Diego dozgonny ale nie wszystko jest takie proste.

Recobazpomorza

Recobazpomorza 7 sierpnia 2019 | 19:24   

Van dall ty za to rzygasz na wszystko i wszystkich oprócz icardiego

lukasz1601

lukasz1601 7 sierpnia 2019 | 19:47   

Kiedyś ktoś sie wygada albo opisze tę sprawę w książce i wszystko się wyjaśni , ja osobiście uważam, że Milito ma rację...może coś wie czego nie wiedzą media

Cukier17

Cukier17 7 sierpnia 2019 | 20:12   

Van dali słuszna uwaga

Dante71

Dante71 7 sierpnia 2019 | 20:26   

Icardi + Lukaku i mamy jeden z mocniejszych ataków w Serie A

Matt1

Matt1 7 sierpnia 2019 | 21:09   

Milito dobrze gada. Nie rozumiem jak moze sie podobac ludziom strzal w stope z naszej strony. Zarząd świadomie zaniża cenę najlepszego snajpera - tak się zarabia dobre pieniądze?

krychu339

krychu339 7 sierpnia 2019 | 21:40   

Dla mnie Ikar to zawodnik, który pozwalał mi jakoś oglądać ten marny Inter z ostatnich lat i dawał nadzieję, że odrodzenie jest możliwe. Strasznie będzie go oglądać gdzie indziej, szczególnie u tych buców z Turynu.

Avtvv

Avtvv 7 sierpnia 2019 | 21:57   

tutaj nie tylko o to chodzi jak klub traktuje zawodnika jednego czy drugiego. tutaj chodzi o to jak zawodnict traktują klub.

Recobers

Recobers 7 sierpnia 2019 | 22:27   

Też bym chcial go ogladać w interze , każdy popeľnia gľupie błędy I da się to jakoś naprawic ale w tej sytuacji musiało być ostro między obiema stronami skoro wyszła a tego taka kosa. No trudno.
Widziałem w nim przyszłą legende klubu, lubiłem jak mówił że są rodziną interistów I afiszował się
z przywiązaniem do Interu a o klasie piłkarskiej nawet nie wspominając. Zajebiście szkoda ze tak wyszło.
Forza Inter

master

master 7 sierpnia 2019 | 22:51   

powiem tak.
Jakby zarząd zamiótł sprawę pod dywan i sprzedał po sezonie Icara za 80-90 mln to byłoby plucie, że wart 2x tyle.
Jak zarząd sprawę nagłośnił i zabrał opaskę Icardiemu = działanie na niekorzyść klubu i zaniżanie wartości...

nie ma złotego środka, nie wiemy co się stało i czy warto było siać ferment czy lepiej nie... Icardi mówił, że chce Interu w LM i dopiero wtedy zacznie się zastanawiać nad czymś innym... mówił też, że chce z Interem coś wygrać ale może ICC mu wystarczyło i zaczął węszyć drogę do Turynu...

scrollo7

scrollo7 8 sierpnia 2019 | 01:48   

dla mnie Icardi od początku niewinny w tej sytuacji. bo skoro wam pisamki mogą smarować a wy łykacie to ja obieram strone całkowitej niewinnosci Icardich

Hagaen

Hagaen 8 sierpnia 2019 | 09:46   

@Recobers pięknie to ująłeś, na prawdę słowo w słowo się zgadzam. Rozsądny z Ciebie gość.

Interista07

Interista07 8 sierpnia 2019 | 12:44   

Icar do icarusa i niech opuszcza Mediolan.

superofca

superofca 8 sierpnia 2019 | 17:03   

Stało się, elea iacta est. Nie odwrócimy czasu. U mnie w pamięci zostanie jednak wiele radości z bramek i dobrych chwil. Nie wiem gdzie teraz pójdzie Mauro ale nie może już zostać.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich