Kuriozum. Inter traci punkty w Salerno

7 kwietnia 2023 | 16:09 Redaktor: Hubert Rybkowski Kategoria:Ogólna3 min. czytania

Inter zaczął mecz z Salernitaną od zdobycia bramki. Potem miał kolejne okazje do strzelenia gola, ale ich nie wykorzystał. To zemściło się w 90. minucie, gdy po centrostrzale wyrównał Antonio Candreva.

PRZEBIEG SPOTKANIA:

I POŁOWA
6' GOOOOOL! Długie podanie Barelli do Lukaku. Ten zgrał głową, futbolówka trafiła do Gosensa. Niemiec strzałem z pierwszej piłki z linii pola karnego otworzył wynik meczu.
9' Szybki atak Interu. Correa podał do Lukaku, ale ten nieznacznie przestrzelił.
13’ Gosens wpadł w pole karne, ale niecelnie podał do Lukaku.
14’ Uderzenie głową Gosena pewnie wyłapał Ochoa.
23’ Strzał Lukaku odbił się od nóg graczy Salernitany. Bez większych problemów broni Ochoa.
26’ Próba Asllaniego daleko od bramki.
32’ Strzał głową Correi efektownie obronił Ochoa.
34’ Żółta kartka dla de Vrija.
38’ Żółta kartka dla Coulibaly’ego za faul na Mkhitaryanie.
39’ De Vrij głową daleko obok bramki.
41’ Skuteczne interwencje Onany po dośrodkowaniach Salernitany.
43’ Onana pewnie wyłapał uderzenie Coulibaly’ego.
45+2’ Lukaku z kilku metrów strzelił głową, lecz Ochoa zatrzymał piłkę.
45+3’ Koniec pierwszej połowy.

II POŁOWA
46’ Zmiana w Salernitanie. Dia wszedł za Bronna.
49’ Strzał Barelli zza pola karnego w słupek.
58’ Interwencja Onany po centrostrzale Candrevy.
63’ Strzał Mkhitaryana zza pola karnego odbija Ochoa.
64’ Bramkarz Salernitany interweniował po główce Dumfriesa.
64’ Co za pudło Lukaku. Uderzył głową niemal sprzed linii bramkowej, ale trafił w poprzeczkę. Po chwili dobitkę de Vrija obronił Ochoa, a po kolejnej próbie Holendra piłka odbiła się od zawodnika Salernitany.
65’ Dwie zmiany w Salernitanie. Zeszli Pirola i Coulibaly, weszli Troost-Ekong oraz Nicolussi.
66’ Potrójna zmiana w Interze. Brozović zastąpił Barellę, Lautaro Correę, a Gagliardini Asllaniego.
70’ Żółta kartka dla Nicolussiego.
71’ Dia trafił w poprzeczkę po wrzutce Candrevy.
75’ Dimarco zastąpił Gosensa.
79’ Gagliardini główkował nad bramką.
79’ Zmiana w Salernitanie. Zszedł Vilhelna, zastąpił go Bohinen.
82’ Lautaro przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów i znalazł się w sytuacji sam na sam z Ochoą. Fatalne wykończenie Argentyńczyka i bez problemu łapie bramkarz.
83’ Onana złapał uderzenie Dii.
84’ Lukaku obrócił się i strzelił, Ochoa odbija piłkę.
85’ Ostatnie zmiany w obu zespołach. Dzeko zastąpił Lukaku, a w Salernitanie Botheim wszedł w miejsce Kastanosa.
85’ Niecelna główka Piątka.
89’ Żółta kartka dla Gagliardiniego za faul.
90’ Gol. Centrostrzał Candrevy kompletnie zaskoczył Onanę.